Kalıcı mı yoksa düzelir mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve benvekilom tarafından 18 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. benvekilom

benvekilom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten yardımlarınıza ihtiyacım var. Ben geçen sene 3 ayda koşu ile(her gün) 10-13 kiloya yakn verdim. 98 kilodan 86 kiloya düştüm. Sonra okul araya girince koşmayı çok az yapmaya başladım ama hafif yemek bir nevi diyet ile 86 dan 80 e düştüm 7-8 ay içinde. Birkaç ay önce tekrar koşuya başladım bu sefer bir gün koşu diğer gün mekik şınav ağırlık çalışıyorum şu an 77 kiloyum ama göbeğim ayaktayken fazla sorun değil ama oturunca ele gelen bir göbek var. Fazla yumuşak, bir de sanki derinin altında bir şey yokmuş hamur gibi oldu göbeğim bunu gidermek için ne çalışmalıyım ne ypmalıyım , "SARKMA" demeye çok korkuyorum ama galiba sarkma :S
    Boy : 1.80
    Kilo : 77

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Miğde hareketlerine yüklen biraz.. Hiç yapmadıysan daha önce günde 300 Tekrar ile başla ve zamanla arttır 500-600 tekrar gibi.

Hem sıkılaşır hem de yağ problemin yoksa baklavalar oluşmaya başlar..

3. benvekilom

benvekilom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mide hareketleri nelerdir nasıl çalışmalıyım böyle kilo verdikten sonra , bir de anlamıyorum ayakta kalça da sorun yok (zaten yürüyüş bir de hileli ayakkabı :D) omuz ve kollarda sorun yok (bazen ağırlık çalışıyorum :D) ama lanet ki göbek ve çevresinden çok dertliyim:mad: özellikle eğilince aynada bakınca sarkma olduğunu anlıyorum ve mekikle kurtulmaz diye düşünüyorumm :S yardmmm

Sayfayı Paylaş