Kalçaların Büyük Olması

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve cem62 tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    spor salonunu değiştirmeni öneririm :D

mJw, PointFlex ve Valat bunu beğendi.
  2. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Demi Hocanın Şey Olma İhtimali Var :D Şey İşte :)
    Ama Sorun Değil Ya Ben Takmıyorum Yani Daha Çok Motive Oluyorum Ve İnceldikçe Mutlu Oluyorum :D İnceldi Biraz Da Yarın Ölçecez Bakalım Ne Kadar Gitmiş :) İmzamdan Yağ Yakım Günlüğümden Bakabilirsiniz :)

mJw, Lady.V.Vivien ve HUMOR bunu beğendi.
  3. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ya öldüm gülmekten ne güzel tezahüratmış o öyle :D:D:D:D:D

Efrahim bunu beğendi.
  4. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Alemdir Bizim Hocalar :):) Ben Her Antrenmana Gittiğimde Yarılıyorum :):)

5. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Nimettir. Benim oturma kemiklerim batıyor.

Efrahim bunu beğendi.
  6. darqnight

darqnight Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konun üstünden çok vakit geçmiş, genelde bayanlarda olduğu için bu tip kalça ve bacaklardan yağlanma psikolojisi ve kabullenmesi benim için çok zor oldu. hep özendim güzel kot pantlonlar giymeye gömlekler t-shrtler. bakıyorum aslında sokakta kalçası büyük olan erkekler var ama kimi bunu kabullenebilmiş ve rahat rahat giyinebiliyor. spor ile bir yere kadar başa çıkabildim sporu bıraktığım zaman tekrar başladığım noktaya döndüm spor yapmaktan çok hoşlanmıyorum ömür boyu spor yapamam. Vücudumun belden altı ve belden üstü sanki apayrı iki genetiğe sahip. bu konudan şikayetçi olan arkadaşlar kalıcı bir çözüm bulabildinizmi ?

7. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    aynı sorunda bende var belim ince ve kalçam büyük bende bu konuda cok sıkıntılıyım.Pantolon vs giydigimde kötü,orantısız bi goruntu ortaya cıkıyor.

8. Sentimental

Sentimental Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bence squat ve deadlift kalçada büyümeye neden olmadığı gibi, estetik olarakta güzel bir görüntü veriyor.Çalıştığım salonda hoca hariç bir çok kişi "aman squat yapma, bacak çalışma, kalçan büyür vb diyor" Dikkatimi çeken ise bunu söyleyenler sadece üst kısmı çalıştığı için haliyle kalça ve bel orantısız duruyor.Elbette burda yüksek ağırlıklarda squat deadlift yapan vardır, bunlarında kalça büyüttüğüne inanmıyorum.Ayrıca genetik faktörler bir yana düzenli kardiyo( hit kardiyo) kalçadan bacaklara her türlü incelemeye neden oluyor.

9. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Futbolcularda da sık görülen bir durumdur. Bacak kaslarının küçük yaştan itibaren çalıştırılmasıyla ve genetik yapının da etkisiyle ortaya çıkan bir durum. Özellikle kısa boylu erkeklerin kemik yapısında meydana gelen durumdur.

10. metin2017

metin2017 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde boyum 174 kilom 68 kalçalarımda yağ var.Birazda karın bölgemde yağ var.Kemiklerim çok ince en son kas ölçümümde 52 kg kas çıkmıştı.Kas kaybetmeden yağlarımdan kurtulmak istiyorum bana yardım edermisiniz haftada 2 gün fitness yapıyorum.

11. logaritma

logaritma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sevgili dostlar. Aynı dertten muzdarip olan arkadaşları görmek bir nevi teselli etsede sorunumun çözümü değil :) Bende de aynı dert var ama benimki geniş. Yanlara doğru yani. Kemik yapısından mı? Basenden m,? Yağdan mı? bilemiyorum. Bazı kız arkadaşlar bende basen olduğunu söylüyorlar. Bence biraz kemik yapısından olabilir. Bacaklarımda kalın üst kısmı. squat, koşu işe yarayabilir. Bir aydır diyet yapıyorum 7 kilo verdim. Boyum 189, kilom 77 kalça genişliğim 107cm bel genişliğim 84 cm. normal miyim? Kalçalarım küçülebilir mi?

12. darkvampire

darkvampire Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bizde dümdüz diye şikayet edelim peeh. Bir kadın tarafından hiç kalçalarınız avuçlanmak istenmedi sanırım? Avuçlanacak bir şey yok diye ağlıyoruz. Kalçaları değişelim mi? :)) Yapacak bir şeyiniz yok keyfini çıkarın bunun için diyet yapmaya değmez. Zayıf olanı kuvvetlendirin (Omuz,kanat) irileştikçe kalçalar göze daha az batar belde biraz ince kalınca ekstra çekici gösterir.

13. EHNIJS

EHNIJS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler 9 10 sene olmus kalcayi normal lestiren varmi
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ekim 2019 ---
    Abi küçültebildinmi kalçanı

Sayfayı Paylaş