Kalça ve üst bacaklar nasil incelir

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve bird1 tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, sizden bir konuda bilgi vermenizi rica ediyorum. 1 aydır salona gidiyorum. 4 kilo verdim . Fakat üst bacaklarım istediğim gibi incelemedi. Ne tür hareketler iyi gelir acaba? Tesekkurler

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Zamanla sıkılaşır kafana takma, daha 1 ay olmuş sabır :)

3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    sevgili bird1; 1 ay kısa bir dönem sayılabilir ama çokta az değil sabredin. yağ oranınız kaç bilmiyorum hala fazla yağ varsa yavaş yavaş onlarda eridikçe kalçalarınız "beden" indirecektir.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ne tur idmanlar yapmaktasiniz bilemiyorum ancak sabir 1 numarali ihtiyac :) Umarim programinizda squat, walking lunge tarzi hareketler vardir.

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    size forumda genel yapılan tavsiyenin aksine, protein alımınza dikkat etmeninizide öneririm. günlük ihtiyaçtan fazla protein tüketmeyin.

6. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    özellikle walking lunge çok yararlı olacaktır hedefinize ulaşmanız için, sabretmek şuan sizin için en faydalı şey olacaktır

7. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Biraz daha kilo vermeye devam edersen incelecegini zannediyorum. Kendimden ornek vermk gerekirse , bir kilo dahi versem pantolonların bollasmaya başlar.

8. Macfitz

Macfitz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    Arkadaslar lutfen yardimci olun. Benim fazla kilom yok tek sikayetim ust bacaklarimin birlesik olmasi arasinda bosluk olsun istiyorum. Ne onerirsiniz? Duzenli spora gidiyorum. Okugum bazi yerlerde ic bacaklarini birlestirmek isteyenlerede ic bacak hareketi tavsiye edilmis. Ben incelsin istiyorum bende mi ayni seyleri yapicam yani lutfen yardimci olun

Sayfayı Paylaş