Kalça Eritme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bayarro tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bayarro

bayarro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese,
    Öncelikle 18,5 yaşındayım(erkeğim :D ).Geçtiğimiz 6 ay hariç(çeşitli sebeplerden spor yapmaya hiç vaktim olmuyor) 4 yıldan fazla süre yol bisikleti sporuyla uğraştım.Haliyle kalfler,baldırlar ve kalça kaslarım oldukça gelişti.Bu spora başlamadan önce (14-15 yaşlarında) balık etli denilecek şekilde bir kilom vardı.Spora başlayınca üst vücudum oldukça zayıfladı ve yağlardan arındı.Hatta ve hatta ölçtürdüğüme göre %8 yağ oranım vardı 1.5 sene önce.Bacaklarım da kaslandı ve sıkılaştı iyice

.Ancak son 6 aydır spordan baya uzaklaştım ve yaklaşık 8 kilo aldım. Önceden de baldır ve kalça hacimliydi ancak kilo alınca bütün vücudum irileşti ve rahatsız edici olmaya başladı.Özellikle göbek ve kalça pantolon vs giyerken rahatsız ediyor hatta eski kıyafetlerine zor sığıyorum :D ,görüntü olarak da hoş değil.

Ben de yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Anladığım kadarıyla bu bölgelerde yağ kütlesi artış gösterdi,ben kaslarımdan kaybetmeden bu bölgelerdeki yağların tamamından kurtulmak istiyorum. Şimdiden yazan herkese teşekkürler.

Not: squat olsun diğer egzersizler olsun bunları zaten yapıyordum bir dönem.Bunların kas hacmini arttıracağını düşünüyorum ve yine genel olarak hacim artacaktır.Haliyle bunlardan verim alamam heralde siz ne düşnüyorsunuz

Sayfayı Paylaş