Kalça Büyüklüğü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bavuka tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bavuka

Bavuka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar nasılsınız iyisinizdir inşallah birşey sormak isityorumda,

ben yazın işte çalısacağım ve akşam 6 da eve geldikten sonra bir body salonuna gidecegim benim tek sorunum şuan 85 kiloyum göbek var ama göbegimi okadar takan yok ama kalçam hem yanlamasına çok büyük birde çok büyük çıkıntı var bacaklarımda toplanmış hep kilolar böyle baldırlarda falan göbek gögüs okadar yok ama kalça ve baldırlar çok oldugunda boyum 183 oldugu halde bacak boyum kısa belden yukarısı uzun gözüküyor buda çok kötü bir görüntü oluşturuyor benim derdim acaba ben şimdi rejime başlarsam ve hergün 1 saat 1.30 saat yürüyüş yada hafif tempolu koşu yapsam kalça erirmi erimedi diyelim yazın bodye gidince sürekli koşu bandında koşsam erirmi yoksa kasamı dönüsür kasa dönüsürse iyice hayattan soğurum lütfen yardım edin. Şimdiden herkese çok teşekkürler kendinize iyi bakın.

2. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Kalça , basen büyüklüğü genetikte olabilir kilodan da olabilir.Tabir-i caiz ise benim kalçam ford kasası gibiydi.Kilo verdikce küçüldü.Sen kilo ver , vücudun sıkılaşsın eğer hala büyük duruyorsa genetiktir yapacak birşey yok.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : http://www.bodyforumtr.com/vbforum/kal-basen-bacak-sorunsal-t45966.html
    Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş