Kalça Büyüklüğü sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hellfire35 tarafından 9 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hellfire35

hellfire35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar,yaklaşık 1 yıl önce 4-5 aylık bir body building deneyimim var, o zamanlar bir squata girdim, nedendir bilmem kalçada bir dikleşme ve büyüme oldu. 68 kiloyken, şuan 63 kiloya kadar düştüm , belim çok inceldi, karın bölgesindeki yağlar gitti bir miktar da kas kaybı oldu fakat kalçada hiç ufalma olmadı, özellikle belimin çok incelmesi ve kalçanın arkaya doğru çıkık olması birazda büyük olması canımı çok sıkıyor, lise son sınıfım, boyum 1.78 , bu yaşta doktora gitmeyi düşünecek kadar rahatsızım bu durumdan , şuan zaten gayet zayıfım , kalçalarımın erimesi için , biraz daha zayıflamam gerekecek fakat yanısıra ne yapmalıyım ? Bisiklete bin diyorlar fakat bisiklette dengede duramıyorum , ağırlığa tekrar başlamak için de biraz daha uzamak istiyorum , tecrübeli arkadaşlar yardım ederse çok sevinicem, bir erkek olarak çok canımı sıkıyor bu durum

2. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Ağırlığa başlamak için uzamak istiyorum mu? Vücut geliştirmek boya etki etmezki. 10 yaşında olsan anlarım lise sonmuşsun.

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Erkekte yağsız hafif çıkıntılı yani feminen kalça iyidir.
    Çoğu kadın tarafından da estetik bulunur. Fotoğraf görmeden yorum yapmamız doğru değil fakat, kafaya takılacak bir durumun olduğunu düşünmüyorum.

Sayfayı Paylaş