Kalça agrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve gameofthrones tarafından 7 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gameofthrones

gameofthrones Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar;
    Spor yaparken omuzumda hafif bir sakatlanma yaşadım ve spora 1 hafta ara verip dinlenmeye karar verdim bu arada tatilimide yapıyım spora ara vermişken gidip yazlığa gittim (bacak çalıştıktan 4 gün sonra).İlk gün kalçamda bir agrı sızı mevcut değildi ancak ertesi sabah bayram namazına gitmek için kalktım ancak yataktan kalkarken sag kalçamın içinde bir agrı bir acı hissi ile yataktan kalkarken zorlandım sonra ayakta yani yürürken o kadar hissedilebilen bir agrı yok halen , akşamına şehre yürüdük bayagı birde geri donduk yatarken agrı yine nüksetmeye başladı ardından alkol aldım (ozurlerimi sunarım ben ki 2 yıldır agzına içki surmemiş insan olarak hata yaptım lütfen siz daha dikkatli olun spor hayatınız için) agrı ve acını derecesi gittikçe arttı ardından denize girdim akşam eve dönerken iyice canımı acıtmaya başladı ardından koltuga uzandıgım gibi kitlendim adeta sag kalçam komple acı içindeydi ve yanımda doktorluk okuyan kuzenim vardı dediki ısıtmamız gerek kaslarını yoksa daha derin acı hissedersin akraba oldugu için sözünü dinleyip ona bıraktım kendimi kendisi bacagımı yukarı kaldırdı yatar pozisyondayken ben ,benim gözlerim doldu acı içine bagırmaya başladım ve ne kıpıdayabiliyorum nede hareket edebiliyorum bu yogun acıdan dolayı ardından zor ve acılı bir şekildede olsa kardeşimin yardımıyla duşa girdim sıcak su ile acı duydugum yere masaj yaptım hafifce biraz azaldı lakin kaybolmadı ardından yataga yattım yine zorda olsa ve hala kıpırdayamıyorum ve kıpırdamasamda çok yogun bir acı var.sabaha kıpırdamazken acımıyordu lavaboya gitmeyi düşündüm hamle yaptım ve tekrar agırmaya başladı ardından 2 adet igne yaptılar kas gevşetici ve agrı kesici sonra 3-4 saat hareketsiz durdum düzeldi akşama hafif tekrarladı bir sonraki sabah 2 adet igne daha yapıldı ardından acı hissi yok oldu ancak suan üstünden 4 gün geçmesine rağmen hafif bi hiss var ne acı nede agrı diye nitelendiremem ancak bacagımı hareket ettirirken acaba herhangi bir sıkıntı veya problem mi oldu (lif kopmasıdır vb seyler) daha önce yaşıyan veya bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yorum bekliyorum ve tekrar teşekkürler.

Sayfayı Paylaş