kalça çalışırken üst bacak kalınlaşması engellemek ?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sdogan34 tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sdogan34

sdogan34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır kendi evimde spor yapıyorum . 1.5 kg lik bacak ağırlıklarını ayak bleğime takarak bacağımı kaldırıyorum yani tam olarak şu http://www.gazetecell.com/images/upload/candice-swanepoel-kalca.jpg.... bunları yaparken üst bacaklaırmın çok kalınlaştığını hissediyorum yani fazla değil ama daha çok kalçamı sıkılaştırmam için yapmam gereken nedir?
    kalça yanları yani üst bacağımın en üst kısmı ordaki selülit ve gevseklikler bir türklü gecmiyor bacaklarım taş gibi sert ama yanlar yumuşacık :S

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba,

Aslında yaptıgınız cok yapılan bir hareket. 1.5 kg ile bir gelisim olur ama cok az gelisir. Bacaklarınızın kalınlasmasında korkuyorsanız. agırlıksız squat ( air Squad ) yapabilirsiniz. Bacak calıstırmadan kalca icin hareket yok malesef. Youtube da egzersizler var agırlıksız. O sekilde de yararını gorebilirsiniz. butt workout for women diye youtube da aratın. tabi beslenmeniz yasınız onemli faktorler

3. sdogan34

sdogan34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL
    teşekkürler . bu hareket gerçekten kalçamdada etki yaptığı için seviyorum. göbek konusunda iyi değilim karın hareketlerini sevniyorum yani aslında yapamıyorumn zorlanıyorum neden bu :s

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    karın en zor konuydu benim için. ' sene once karar verdim ve cok ustune gittim. herseyde oldugu gibi baslangıclar hep zor. Ama ugrasıp verim almaya baslayınca kendinizle gurur duyuyorsunuz. youtube da abs workout for women diye aratın guzel egzersizler var.

sena bunu beğendi.
  5. olea

olea Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    izmir
    1,5 kiloyla bacağınız pek kalınlaşmaz aslında. ben 55 60 kiloyla yapıyorum ama kalın bacaklarım yok. gerçi genetik de önemli. hala yağ oranınız fazla olabilir. beslenmenizi gözden geçirin. benim de popo altında selülitlerim vardı squat ve diyetle hallettim.

Sayfayı Paylaş