Kaizen Tribulus

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve MK #7 tarafından 4 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    hep has tribulusun kaizeninki olduğunu duydum, sizin yorumlarınız nelerdir?

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Daffy, Kaizen ucuz ürünleriyle dikkat çeken bir firma, has tribulus konusunda ben olsam şüpheci davranırdım.
    Amerikan dergilerinde bile, yanı başımızdaki komşumuzda üretilen tribulusun en iyi olduğun, diğer tribulus ürünlerinden çok daha etkili olduğunun altı çizilir.
    Sopharma firması bu konuda tartışmasız lider, Türkiye'de kullanıp süper sonuç alan insanlar duydum, ancak maalesef bir türlü kendim edinemedim.
    Kaizen'in DHEA'sını çok ucuza bulup kullanmıştım, sivilce yapmasına bakılırsa, ürün işe yarıyordu :D

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    fiyatın ucuzluğu benim de dikkatimi çekti ama herkesten duyduğum için almaya karar verdim, o komşumuz bulgaristan oluyor di mi? :) onu da duydum ama tribulus üreten bulgar firmasını bırak ben supplement üreten bir tane bile bulgar firması bilmiyorum senin bildiğin varsa eğer bundan sonra ondan almaya çalışırım, DHEA da benzer bir konu zaten o da adı Kaizen ile çokça anılan bir ürün... ayrıca yorumun için teşekkürler :)

4. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tribestan cok iyi diyorlar.Ama Turkiyede yok.

5. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Netrition.com'da, Sopharma Tribestan -indirimli- $27.95, 60 tablet, 90 kilonun üzerinde olanların günde 6 tablet alması gerekiyor, her gün alınan bir supplement(önerilen kürü 8 hafta), yani 10 günde bitiyor. 8 haftalık kürü +$100. Pek hesaplı değil sanki :)

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Pek hesaplı değil ama en etkili supplementlerden Sarc, ben Ultimate'in Tribulus'unu kullandım ama Sopharma'nın ki ile diğer Tribulus ürünleri arasında geceyle gündüz kadar fark var deniyor.
    Sopharma'nın ki iddia ettiğini yapan bir ürün, yani vücudun testo üretimini hissedilir şekilde arttırıyor.
    Amerikan markaları ise çok daha etkisiz bir tribulus ekstraktı içeriyor ve tribesatan'ın etkisine yaklaşamıyorlar.
    Supplement listesinde, Creatine ve Proteinden sonra gelebilecek kadar etkili bir ürün olduğuna inanıyorum, 8 hafyada verilecek 200 dolar ciddi bir rakam ama 8 hafta yerine 4-6 hafta yapılır, yüzde 30'a varan güç artışı beklenebilir o üründen, denemek lazım...

7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Evet Karasan öyleymiş, bakalım, bu konunun açığa kavuşması için birimizin kullanması lazım anlaşılan :)

Testesteron artışını %40 arttırdığı söyleniyor. Tabletlerin etkisi 8 saat, o yüzden 8 saatte bir alınması(günde 3 defa) gerekiyor. Sürekli testesteronu arttırma sinyali yollamış oluyor yani. 8 hafta vücut alışıyormuş, ve kullanıma devam edilse bile fazla testesteron salgılamayı kesiyormuş. 2 haftalık bir ara vücudu kandırmak için yeterli yazıyor.

8. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    kaızen trıbulus ben kullanmıstım gercekten etkısı olmustu ama sımdı bulmak zor sanıırm tr de

9. pyros

pyros Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    keizen değil ama piyasadaki diğer tribuluslardan kullandım tabiki etkisi tartışılmaz vücuttaki testosteron seviyeniz artıyor bunu libido faaliyetlerinizin artmasından direk anlıyosunuz zaten yalnız ben şöyle bir problem var 10-12 günden sonra müthiş sertleşiyorum özellikle bacaklarım ve bu yüzden zor antrenman yapıyorum ya çok dinlenmem yada tamamen tribulusu bırakmam gerkiyor streçlerin falan hiç faydası olmuyor buna bir çözüm varmı?

10. PELUŞ

PELUŞ Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya zaten ürün iyi olur fiyatı ucuz olursa şüphe duyulur nedne böyle anlamam

Sayfayı Paylaş