kahvaltıya çok güzel çözüm. sizce doğru olmuşmu?

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve eskopat12 tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. eskopat12

eskopat12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben bi süredir bu sporu çok iyi olmasada yapmaya çalışıyorum sabahları yumurta yulaf süt yiyorum ama çok midem bulanıyor bu sabah bi karışım denedim

mikserin içine:

350ml süt

70-80 gr yulaf

2 tane haşlanmış yumurta beyazı

1 tane muzun yarınısından biraz fazlası(muz ufaktı)

1 kaşık bal

koydum ve iyiçe karıştırdım ve muz tadan yumurta kokan bişey oldu :D

ama kokusunu düşünmeyince çok müthiş bişey oldu hem balında tadı var ayrıca yulaf ı çiğnemenize gerek kalmıyo zaten un ufak oluyo ve bugün yulaf ezmesi aldım toz halinde onunla denicem sizce doğrumu yapıyorum bunu içtikten sonra okula gidiyorum ve öğle tenefüsüne kadar bişey yemiyorum öğlende mantarlı tavuk göğüsü veya ton balıklı sandivic(bazen bişey hazırlayamıyorum kantinden tost vb. şeyler yiyorum)

sizce doğrumu yapıyorum ayrıca yadı hiç fena deil muzlu ballı süt gibi yumurta ve yulafın tadı pek gelmiyo.

Azi bunu beğendi.
  2. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    afıyet olsun hepsını mıksere koymadan yesek mıgdede karısır nede olsa:)

Azi bunu beğendi.
  3. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Bence gayet güzel ama yumurta konusunda şüphem var yakışır mı diye :D gerçi yumurta üzerine bal cok yakısıo :)
    Kendini öğlene kadar aç bırakma bence, bende okulda kepekli kraker veya yulaflı kurabiye tarzı şeyler yiyorum ara öğünde.
    Birde kendi fikrimi yazmak isterim bence tost yemende bir sakınca yok yeterki yanında meyve suyu veya kola tarzı içecekler içme en iyisi tost +ayran.Bizim okulda öğlenleri makarna pilavda cıkıyo makarnada güzel bir seçim olabilir :)

Sayfayı Paylaş