kahvaltım :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Şafak Bilgili tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Beyler sabah okul olduğundan malum erken kalkıyoruz ve kahvaltıya zaman olmuyor....

Bende okula bir paket eti burçak götürüyorum bide çikolatalı sütle beraber kahvaltımı yapıyorum . Ama eti burçağın yarısını yiyorum...

Kalan yarısını ise öglen yiyorum biliyorum böyle olmaz ama geçici olarak bir gün tutku birgün ikram götürsem okula iyi olmazmi???

Burcak 1 paket 500 kalori olup 100 gramında 60 gram karbonhidrat 10 gram protein vardır...

Okula bazen tost götürüyom sizcede devam edimmi???

2. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikler nasıl sağlıksız beslenme programı yapılır ı çok güzel aciklamissin :D Forumda biraz arastir beslenme programlarini

srktyksl, Balboa7, onur04 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Yarim saat once kalkt et yap kahvaltini ben mesela her sabah 6 da kalkmak zorundamiyim yumurta kasar bal kahve ekmek yemekde zorundamiyim ? acma ayran yemek varken miss gibi demi ?

4. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Sana tavsiyem bnde ogrenci olarak saba 2 tanr yumurta ve sut icmeye calis yulafda ye okuldada ekmek arasi lor peyniri ve fistik ezmesi yapabilirsn abur cuburlardan uzak ol dostum

5. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah 15-20dk erken kalk, 2 tam yumurta, geniş bir kaseye bir su bardağı yulaf, 5-6 kaşık yoğurt, bi tam muz doğra, karıştır, ye al sana 15-20 dk içinde mis gibi kahvaltı

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    @TycoLoN rica etsem su imzandaki Garip cizgifilm karakterlerini silebilirmisin,her attigin mesaja baktigimda bilgisayarim asiri yüklenmeden dolayi donup kaliyor,buna muzdirap baska arkadaslarinda oldugunu düsünüyorum,anlayisin icin tesekkür ederim.

GECMİSH ve Yaver27 bunu beğendi.
  7. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam, son yüklediğimi sileyim, muhtemelen o kasıyordur. Diğerlerinin boyutunun küçük olması lazım

8. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Onlari yemesen de birsey farketmezki.gercekten kahvaltida buyuk sıkıntı var.yarim saat once kalkip kahvalti yapsan daha iyi degil mi?yumurta ve yulaf yersin en koti ihtimalle.ne oldugu belli olmayan biskuvitlerden her halukarda daha iyidir.

9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    şafak eminim annen, baban ya da aileden herhangi biri, sabahın köründe kalkıp sen aç gitme diye kahvaltıyı hazırlıyordur. ama sen yarım saat daha fazla yatmak uğruna, yataktan kalkıp 5 dakkada hazırlanıp evden çıktığın için, "vaktim olmuyor"un arkasına sığınıyorsun bence:rolleyes:

Şafak Bilgili ve Bekci bunu beğendi.
  10. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Abi Nerden Biliyorsun . Annem 3 tane yumurta haşlıyor . Ne bilim böyle sabah hiçbirşey yiyesim gelmiyor . Özellikle yumurta . Soyacanda İşte Yiyecende :D Sonra Okula gidince Karnım Kazınıyor :D

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yaw hiçbir anne çocuğunu okula eti burçakla göndermek istemez. eğer aç gönderiyorsa, üzülmesin diye evladına söylemediği bir sıkıntısı vardır da o yüzden uyanamıyordur. bak annen ne güzel yumurta da haşlıyormuş. sen büyüme çağındasın. canın istese de istemese de o kahvaltıyı yapıp çık evden. sadece spor yapan için gerekli değil, 250 kiloluk bir insan bile kahvaltı yapmadan çıkmamalıdır. vücudun sabah sabah kendine gelir, kafan çalışmaya başlar. kahvaltı yapmazsan gözün açılır ama beynin ve metabolizman uykudan uyanamaz.

12. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    kötü beslenme insanın öğrenciyse okul hayatını çalışansa iş hayatını ruhsal durumunu gücünü dikkatini kısacası herşeyini etkiler zaman zaman kahvaltı her sabah yapılmak istenmez ama ister spor yapalım ister yapmayalım sağlıklı güçlüü mutlu bir birey olmak için kaliteli beslenelim lafı bile var ne yiyorsak oyuz diye yok ben üşeniyorum kahvaltıyı yinede yapmayacağım diyorsan iyi bir fiziği ve sağlıklı olmayı unut

onur04 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş