kahvaltıdan sonra mı yoksa öğle yemeğinden sonra mı antrenmana gitmeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve themakinist tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. themakinist

themakinist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muzisyen
    Yer:
    ankara
    ileride ki 6 ayımı spora ayırdım. çalışmıyorum. okumuyorum. 3 hafta önce başladım ve başlangıç programımı bitirmek üzereyim. benim sormak istediğim soru ise şu; acaba sabah kahvaltımı yaptıktan 1.5 saat sonra mı gitmeliyim yoksa, ana öğünümü öğle yemeğimi yedikten sonra mı ?

normalde sabah 10 da kahvaltımı yapıp, 11:40 gibi salonda oluyorum.

2. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Akşam 4 - 5 gibi ideal ağırlık çalışıcaksan.
    Birkaç öğün yemiş olursun.

themakinist bunu beğendi.
  3. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kahvaltıdan sonra spora gitmek bana nedense eksik geliyo şöyleki iyi bir ana öğün yiyip antrenman için gerekli karbonhidrat ve proteini aldıktan 2 saat sonra gitmek daha mantıklı bence yani bilmiyorum bu belki psikolojiktir benim açımdan ama kendimi diğer günlere göre güçsüz hissederim kahvaltıdan sonra antrenman yapınca.

themakinist bunu beğendi.
  4. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Öğleden sonra gitmeniz daha iyi idman çıkarmanızı sağlayabilir. Sonuçta besin olarak sabahın üstüne çok daha fazla şey ekleniyor.. Farklı bişeylerde söyleyecem; spor geçmişiniz yok ise 6-7 ayda sadece alt yapıyı sağlayabilirsiniz. Eğer bu süre zarfında spor yapıp sonradan bırakma gibi bir düşünceniz varsa diye söyledim. Ayrıca sadece spora odaklanıp sosyal yaşamı geride bırakmamanızı tavsiye ederim.

İyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş