Kahvaltıdan önce protein tozu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Dracarys17 tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar.
    3 ay önce spora başladım anlayacağınız gibi yeniyim yani. günlük besin ihtiyacımı tam olarak karşılayamadığım için protein tozu alacağım ama aklımda soru işaretleri var. Ben sabahları kalktığımda spora gidiyorum ve yağ yakmak içinde kahvaltı yapmadan gidiyorum spor bittiğinde ise hemen muz yiyip kahvaltıya kadar vücudumu korumaya çalışıyorum. Sabah kalktığım gibi antrenmana gitsem antreman sonrası protein tozu ve muz yesem eve gidince kahvaltımı yapsam yağ yakarken kas inşa edebilir miyim?

2. asdefasdefasdef

asdefasdefasdef Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    protein tozunu kalkar kalkmaz içebilirsin sporuna gidersin sonra normalde nasıl devam ediyorsan öyle devam edebilirsin.benim bildiğim kadarıyla amacın yağ yakmak olsa bile boş mideyle spor yapmanın sana bir getirisi olmayacaktır.kalkar kalkmaz vücudunun gece boyunca aç kaldığını da göze alırsak sana en iyi tavsiyem kalkar kalkmaz bir ölçek protein tozunu içmek ve spordan önce meyve suyu tüketmen hem vücuduna spor öncesi gerekli enerjiyi sağlarsın hem de performansını önemli ölçüde arttırır.spordan sonra da güzelce kahvaltını yapabilirsin.

Dracarys17 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş