Kahvaltıda protein tozu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Linea tarafından 29 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Kahvaltıda haşlanmış yumurta, zeytin, peynir ve 1 kase yulaf ezmesi+süt+yarım ölçek protein tozu.
    Yoksa bir çok yerde okuduğumuz gibi uyanır uyanmaz mı almalıyız protein tozunu ?

Akşam yemeklerinden sonra 1 kase yoğurt+protein tozu+muz karışıtıp içsek abartmış mı oluruz ?

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Protein ihtiyacını karşılayamıyorsan tüketebilirsin fakat alışkanlık yapmasın insanın kolayına gelip iştahsızlık yapabilir.

yalnızkurt55 ve Linea bunu beğendi.
  3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    sağlam kahvaltı yapyıorsan bence gerek yok ben iş oldugundan 7 gıbı saglam kahvaltımı yaparım sadece protein tozunu ıdman sonrası tercıh ederım geceden kalan 10 saatlık aclık sana yıkım yapmaz vucut o kadar yıkılan bişey değildir cogu suplement sırketının uydurdugu kocaman bı husran protein ihtiyacını karşıyalbılıryorsan fazlasına hıc gerek yok

4. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    bu işi cok proıfesyonel yapanlar bile makro besinlerin arasına sepiştiriyor protein tozunu .doğal beslemek bence en iyisi.
    sabah 6 yumurta beyazı bir tam ile yulafla hazırlanmış bir oğun bence protein acısından iyi gelir .ben cok cheat meal yaptıgım ve sodyuma fazla yuklendiğim günlerde sabah pro tozunu kullanıyorum.
    saygılar dilerim.

Franquez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş