Kahvaltı sorunsalı.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve erenusc tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erenusc

erenusc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar öncelikli olarak herkese merhabalar. Bundan 1 2 yıl önce Falan 120 kg olan birisiydim. Düzenli beslenme Ve Spor İle(beslenme programlarım beslenme uzmanları tarafından yapılmıştı) şuanda 73 kg a indim.Kışları bulk a girdim yazları yağ yakımı arttırımlı şeyler yaptım. Bu sene yağ yakımı olayını tamamen ciddiye alıp(yani olabildiğince çok yağ ı yakıp) kış a bulk a girebilicek bi düzeyde yağ oranına sahip olmak istiyorum(malum bulk döneminde istemesem de bi miktar yağ de depolanabiliyor).
    Şimdi sizlere sormak istediğim sorum şu. Bu zamana kadar bana yazılan tüm beslenme programlarımda sabah kahvaltımdan 1 bucuk 2 saat sonra antrenmanlarım vardı.Ama şuan Beslenme programı alımımı bıraktığım için Kafam biraz karışık.Yağ Yakımı döneminde(Definasyon) Sabah aç karnına mı antrenmana gitmeliyim(bazıları bunu söylüyor/yağ yakımı boş mide ile daha çok olur aç git aç yap falan diyorlar yani),Bazıları da (aç karnına gitme hele sabah kahvaltını hiç aksatma ki en önemli öğündür diyorlar/benim şahsi görüşüm de bu).Sizlerin Görüşlerinizi de Alabilir miyim.
    Not:Sabah kahvaltım şu şekilde/// 6 adet suda bekletilmiş Siyah zeytin,ılık su ile ıslatılmış 20 gram yulaf ezmesi(eti lifalif),50 gr light peynir,1 adet orta boy domates,4 haşlanmış yumurta beyazı(1 tanesi bütün),1 bardak yeşil çay.Antrenmana yarım saat kala da şekersiz sert,bir bardak nescafe.
    Cevaplarınız için şimdiden hepinize iyi günler. İyi sporlar :)

2. erenusc

erenusc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bu konuda yardımcı olabilicek hiç kimse yokmu yani?

Sayfayı Paylaş