Kahvaltı için uygun mu ?

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve ysnkrks tarafından 4 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ysnkrks

ysnkrks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar;
    Sabah kahvaltı için pek vaktim olmuyor ve bu tarz bir şey yapmayı düşündüm pratik ve etkili olması için.
    Haftada 5 gün Kardiyo yapıyorum. Bunların 2 gününde ağırlık çalışıyorum.

http://i.hizliresim.com/aXXk77.png

Bu karışım ilk denemem biraz acemice mi ? :) yağ fazla mı, bu yanlış mı ?
    Yanlış bir şey var mı ? Neler katabilirim ne eksik ne fazla görüşlerinize göre şekillendirmek isterim.
    Şimdiden teşekkürler.

2. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    dostum yağ fazla mı değil mi onu bilemem ama kahvaltın güzel.şöyle söyleyeyim kalorinin %20 sini yağlardan al zayıflamak istiyorsan bunun üstüne çıkmamanı tavsiye ederim.1 gr yağ 9 kaloridir bu şekilde hesaplayabilirsin.ve neden 2 gün ağırlık çalışıyorsun?en güzel yağı ağırlıkta yakarsın hedefin yağ yakmaksa eğer.ki kardiyoda sadece o an yağ yakarsın ama ağırlık çalışmalarında gece kasların onarımı başladığında bile kalori yakmaya devam edersin.kardiyoyla daha fazla yağ yakıldığını düşünme.tam tersi 5 gün ağırlık ve bu ağırlık çalıştığın günlerin 2 sinde spordan sonra kardiyo yapabilirsin 20 dk hııt yapman çok güzel olur.dene göreceksin :)

ysnkrks bunu beğendi.
  3. ysnkrks

ysnkrks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim ilginiz için.
    Daha fazla günde ağırlık çalışması ve sonrası HIIT öneriyorsunuz doğru mu anladım ? (Daha etkili yağ yakımı için)
    Ayrıca kuruyemişlerden gelen bu yağ kötü müdür bir fikriniz var mı ? Olması gerektiğini düşündüğünüz başka bir ürün öneriniz var mı ?

4. generationiron

generationiron Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    kuruyemişlerden gelen sağlıklı yağ zararlı değildir.bırak yağlanmayı sağlıklı yağlar yağ yakımında bile etkin rol oynuyor dostum.kuru meyveleri kullanabilirsin özellikle kuru eriği tavsiye ederim sabah kahvaltıdan sonra 3 tane

Sayfayı Paylaş