Kafein+Efedrin+Aspirin için Pratik Bir Yol

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve [Zafer] tarafından 26 Mart 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Arkadaşlar yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim..Efedrin içerikli uyarıcı tabletler yoğun şekilde taşikardi,aritmi yapar..Belli bir zaman sonra nabız ölçersiniz.Bir de bakmışsınız ki dinlenik halde ki nabız aralığı 100'ün üzerine çıkmış..Bu da size yorgunluk hissinden başka bişey vermez..dinlenik halde 100 basan nabzınız varsa hangi nabız aralığında spor yaptığınızı tahmin edin artık.!

Uyarıcı başlangıç yaparak ilerlemek kesinlikle psikolojik bir etken..

Bende eskiden jogginge başlamadan önce 1,5 yemek kaşığı ile hazırlanmış soğuk nescafe içine asprin kırarak içiyodum..Zannettiğim şey nescafenin uyarıcı etkisinden dolayı yorulmadan koştuğumdu..Bunun bile aşırı derecede kalp çarpıntısı yaptığını farkettim..Ama dediğim gibi tamamen psikolojik..Ama bu karışımı içmekten vazgeçince psikolojik oldugunu anladım.Unutmayın bişeyi devamlı kullandığınızda bünye reaksiyon göstermez..O yüzden ileriki aşamalarda zararını görmemek için bu tip uyarıcı etkili kimyasallardan (ne kadar bitkisel içerikli olsa bile laboratuvar ortamından geçen herşey aslında kimyasaldır)uzak durmanızı tavsiye ediyorum..

AKTİF OLARAK SPOR YAPMAYA BAŞLAYAN ARKADAŞLARINDA HİÇ BAŞLAMAMASI GEREKTİĞİNE İNANIYORUM.

2. cawa

cawa Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kullanılmamalı tabi ben kullanıoyorum ilk olarak 1 tabletle basladım aradan gecen 15 günle birlikte sayıyı 2 ye cıkardım ve o sekilde devam ediyorum fazla carpıntı yapmadı ama baskasında yapamayacagı anlamına gelmez ama su var terlediginizi bile anlamıyosunuz sucuk gibi olmusum bi anda

3. steroid4u

steroid4u Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Delos Sports Club sahibiyim
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar kahve içilerek alınan kafeini kesinlikle önermiyorum, bi şekilde kafeini tablet olarak elde edin. Aspirin sadece kanı sulandırdığı için kan dolaşımını hızlandırıyor dolayısıyla fazla oksijen ve malzeme taşınmasından dolayı bir artı sağlıyor. efedrine gelince yeni başlayanlar kesinlikle kullanmasın derim, kullanan kişilerde yarım tabletle başlarlarsa fazla çarpıntı yapmayacaktır...
    Tabi bunların hepsinin yanında iyi bir beslenme programı ve cardio sağlıklı olma açısından, ayrıca sonuca çabuk ulaşma açısından önerebilirim...

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    efedrin kullanıyorum şuan tavsiye etmiyorum tabiki aspirin almıyorum ama kahve içiyorum idmanda inanılmaz performans sağlıyo ve ter atıyo koşu ve bisiklet aletlerinde nabız a bakıyım dedim korktum o zaman gerçekten riskli olduğunu farkettim

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    efedrinden extacy yapılabiliyo tabiki ayarını söylemicem ama daha kötüsü var efedrinden met diye bilinen bir uyuşturucu yapılıyo ki bu gerçekten çok farklı bunu kullananlar eroyini çerez olarak yapıyo makarasına yani bi belgeselde izledim bunu inanılmaz ya düşünün 1 iğneyle 2 3 gün uçuyolar öyle 1 2 sa deyil ve vücuttan atılamıyo yani tedavisi mümkün deyil ne kullandığınızı ve neden yeşil reçeteyle satıldığını bilin diye söylüyorum şuan amerikada en çok satılan en pahalı ve öldürücü madde bu

6. Taketoshi

Taketoshi Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üretimci
    Yer:
    ADANA
    Yaklaşık 20 gündür sabah saat 9 öğle2 ve akşam 5 te 30mg toplamda 90mg efedrin kullanıyorum hiçbir yan etkisini görmedim uykusuzluktan başka yanlız kullandığım efedrin türkiyedeki efedrin arsan değil yurt dışından arkadaşım vasıtasıyla getirttiğim kutusunda 250 adetten 30mg haplar bulunuyor. Belki ufak tefek farklılık vardır.(unutmadan haftada 4 gün idman yapıyorum yaklaşık 7 aydır bu sporla uğraşıyorum)

7. gainn

gainn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eet metefetamen di sanırım bahsettiğin ilacın adı o uyuşturucu değil bambaşka bişi dıscovery de izlemiştim

8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    aynen buydu adı

9. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    Psöefedrin hcl war eksofed adında satılıyor.BU ilaç normal efedrin hcl nin gösterdiği etki gösterir mi acaba ? 1 tableti 60 mg psöefedrin hcl içermekte....

10. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir

Aspirin Forte için Eczanede satılan ve Kafein içeren tek ilaç diyebilirm ve 50mg civarında kafein içermekte bunun yanına Efedrin koyduğunuzda ne oluyor Pratik Bir ECA stack Ephedrine Cafeine Aspirin :)) saygılar

11. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen ilaçları iyice birbirine sokmayalım, örnek verıyorum xxx ilacındaki kafeini kolayca alıcam dıye, efedrinle iyice sakatlara bındırmeyın.

etkileşimi vardır birşeyi vardır.

bildik yoldan şaşmayın, efedrinide lak diye 25 mg, 50 mg girmeyin bence.

12.5 tan başlayın vücudunuzun tepkisini görün, ( ilk kez kullanmak isteyenler)

anksiyete ve psikolojik rahatsızlık konusunda da şunu soyleyebilirimki

anladıgım kadarıyla anksiyete ( psikolojik rahatsızlık) olanlarda yasak olmasının sebebi, eca stack sırasında nabzınız iyice artıyor. eger sizde yüksek anksiyete ( aşırı kaygı) varsa hele birde OKB varsa o sırada iyice panik yapıp nabzı dahada üst seviyelere çekip sakata getirme sebebi olabilir.

kullanıcaksanız kendinizi buna iyi hazırlayın.

12. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir

eğer aspirin fort için diyorsan içinde sadece aspirin ve kafein var etkileşimle ne alakası var onu anlayamadım?

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    forte a özel söylemedim de, sürekli bir şeyler aranıyor rahatça eca yapmak için. bence bu kadar kastırmaya gerek yok. %100 cafein hapı varsa eyvallahta, diğer egzantirik yolları araştırmayı anlamıyorum.

14. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    anladım zaten bence araştırmasın kimse ben zamanında araştırdım bundan iyisi şamda kayısı :))

15. Strong

Strong Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Tek başına asprin fortun faydası görülür mü ? yanında illa efedrin gerekli midir ?

16. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    aspirinin çok fazlası kanı aşırı sulandıracağından uzun süre kullanılmamalıdır kılcal damar çatlaması yapabilir ayrıca içindeki kafein miktarı 50 mg efedrinsiz kullanılabilir tabiki ama bi işe yaramaz açıkçası tek başına ama tavsiyem onun yerine günde 3 fincan yaşil çay için 2 katı daha fazla sonuç alırsınız saygılar

Strong bunu beğendi.
  17. platoon

platoon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Efedrin feniletilamin ailesinden bir stimulanttır.Beyindeki noradraneline reseptörlerine etki ederek dopamin ve serotonin hormonlarını arttırıyor.Bu yüzdende yağ yakımında,iştah azaltmada ve enerji vermede çok iyi.

Hepiniz hap kullanan insanları muhakkak görmüş yada tanımışsınızdır.Saatlerde yorulmak bilmez-enerjileri tükenmez.Efedrinde aynen bu etkileri verir ancak çok daha düşük seviyede.(Ki ona rağmen etkisi ortada :) )Aynı şekilde bazı benzer yan etkileride verir ancak daha düşük seviyede.Yukarıda arkadaşların bahsettiği efedrin-metamfetamin olayına gelirsek efedrinden(N-metil-B-hidroksiamfetamin) hidroksi indirgenmesi sonucu metamfetamin(N-metilamfetamin) elde ediliyor.Ve bu maddeyide efedrinin kat ve kat güçlü,zararlı modifiyelenmiş hali olarak düşünebiliriz.

deep_fly bunu beğendi.
  18. machineheada

machineheada Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkes tabiki kendisinden sorumludur benimde vücuduma zararlı şeyleri tükettiğim oluyordur tabiki ancak burada hiç bir bilgisi olmayan birisinin yağ yakıcı olarak düşünüp efedrin ya da psidöefedrin alması çok farklı bir durum. Hele ki aralarda ventolin yazıldığını gördüm. Ben takribi bir senedir BB yapıyorum. Açıkçası ben hem kaslı gözükmek hem de sağlıklı kalmak için bu sporu yapıyorum.

Bahsedilen Ventolin ve Efedrinde astımlı insanların kullandığı ilaçlardır ve kalp atımını hızlandırır. Ben allerjik astım bir insan olarak hem ventolin hem de efedrin kullandığım zamanlar çok rahatsız oluyorum çünkü her kullanımımda yaşlandığım zaman akciğerlerimin normal insanların kapasitesinde olmayacağını biliyorum. Uzun dönemli kullanımlarda akciğer kapasiteniz kesinlikle düşecektir. Hele senelerce kullanırsanız akciğeriniz ilaçları almadığınızda balgam bile üretmez duruma düşüyor bunu bilin. Hele spor üstüne derin derin sigara içerseniz daha da güzel olacaktır mis gibi akciğer kanser hayırlı olsun.

19. Flo rida

Flo rida Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler forum da baya yazı okudum bende efedrin arıyom 1 haftadır sormadığım yer kalmadıı yardımcı olabilecek birini arıyorum :yardıma ihtiyacım var
    yardımcı olacak varsa :sonsamurai4772 @ hotmail.com adresinden bana ulasabilirler tşkler

20. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar aspirinin her türlüsü kullanılabilir mi? Kaç mg olmak zorunda max

Sayfayı Paylaş