Kafayı yiyecem bir yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ExEcutE tarafından 1 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    Kocaeli Profesyonel Fotoğrafçı
    Arkadaşlar sınavlarımdan ve iş dolayısıyla 15 gün ara verdim ve bu hafta tekrar başlıyorum, Bu sporu daha öncede belirttim 4 aydır yapıyorum daha önce universal gainer ve amin 3900 kullandım elimdeki gainer ve amino bitti ve bende yeni bir adet universal amino 2700 almıştım.
    Amacım yağsız kilo almak ve kütle yapmak çünkü daha önceden belirtmiş olduğum midedeki göbek sorununu hallettim ve tam 9 cm inceldim göbek bölgesinden ve istediğime yakın bir görünüşüm var gibi. Bu resim onbeş gün ara vermeden önceki resim cep olduğu için çok küçük kusura bakmayın.
    Boy:188
    Kilo:95

Benim sormak istediğim aminoya devammı edeyim ve buna ek olarak Hardline Nutrition ProGainer 'ı mı yoksa MultiPower Powergym Weight 'i mi kullanayım,

Yoksa

elimdeki aminoyı bırakıp

Multipower L-Glutamine artı Hardline Nutrition ProGainer yada MultiPower Powergym Weight 'i mi kullanayım.

Yada arkadaşlar sizler bir öneride bulunsanız inanın çok kararsızım ve kimseden yardım alamıyorum herkes farklı şeyler söylüyor :cry: :cry: , bu noktada para sorun değil bana en göre en iyi ürün hangisiyse alacam çünkü kafaya koydum.

2. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    madem yağ almak istemiyorsun niye gainer alıyorsun ki? biraz mantıklı düşün lütfen...gainer kullanan adam santim alır heryerinden..
    amino 2700 güzel bir ürün ben 700 tabletlik aldım.gayet iyi bir ürün.gece yatmadan önce kullanamak en iyisi.bence sen NO2 + glutamin + amino 2700 kullan hem yağlanmazsın hemde santim alırsın deli gibi kg.basarsın o zamanda hacmin artar...NO2 nin verdiği güç sana yeter...sonuçta gainer ve protein tozlarının içinde yağ var.protein tozuna vereceğin parayla yağsız tavuk göğsü alıp yesen daha iyi protein alırsın.amino eksiğini amino 2700 den enerjiyi NO2den kas yıkımını da glutamine ile engellersin...en mantıklısı bu...

3. hypocrisy

hypocrisy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bence ben gainerden vazgeçmelisin sana tavsiyem ultimate amino2000+harline creatine+harline whey proteini whey proteğini ben bu üçlüyü kullanıyorum ve oldukça iyi sonuç alıyorum ;)

4. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bisey sorucam arkadaslar icinde yag olmayan bi urun kullanan biri nasıl olupta yaglanır??yani gainer kulladıgınız zaman nasıl yaglanıyrsunuz cunku ıcınde cok az miktarda yag var..Ben gainır ın yaglandırıdıgına inanmıyorum..Bitek yedikleriniz yaglandırır insani...gainaı içip sonrada iskender yemeye giderseniz yaglanırsınız atbi:)

5. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    İyide arkadaşlar gainerde yağ yok yazıyor ve hardline whey proteinindede yağ yoktur yazıyor nasıl yağ alacaz? bak yine bir sonuç çıkmıyor ortaya :cry:

6. Steve

Steve Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    alman gerekenden fazla potein alırsan vücut bunu ya idrar yolu ile atar veya yağ olarak depolar bu yüzden öğün başına aldığınız protein miktarı 35 gr ı geçmesin diyoruz. kimileri 40 - 45 alıyor ama hafiftende yağlanıyorlar. ;)

7. hypocrisy

hypocrisy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim gainer kullanıpta yaylanmamanız icin oncelikle o gainerin icindeki kalori kadar kaloriyi yakmanız lazım en azından yani yakmaasanız yağ bağlarsınız burada bir nokta koyalım... ha gainerda yağ yok diyorsunuz bir bakıma haklısınız bir cok gainerde yağ var hatta hepsinde vardır....kalitelilerinde yok denecek kadar azdır ama o gainer sıfır yağ bile icerse siz oradan aldığınız enerjiji yakmassanız yağ bağlar çünki gainer tarzı ürünlerin icinde cok yüksek oranda karbonhidrat bulunur bunlarda kullanılmayınca yağa dönüşür ve benim görüşüme gelince gainer bence çok gereksiz bir ürün gidin whey protein alın en azından en daniklerinde bile yuzde70-80 protein var karbon hidrat ve yağ oranıda ginera göre oldukça düşük...

yani özetle fazla alınan protein ve karbonhidratlar yağa dönüşür bilginiz olsun(bilmeyenler icin..)

8. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    hypocrısy ısrarla belırtmıs, anlasılmadık nokta kalmamıstır :p

9. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    Sayın abiler, arkadaşlar sonuçta yağ var veya yok benim sormak istediğim bu değildiki,
    bana ne önerirsiniz lütfen bu konuda bir yardım.

10. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    amınoya takıl

11. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    masteer e katılıyorum aminoya takıl...al bi amino 2700 bas günde 12 tablet koç gibi....ama bu sıcakta pek verim alamıyabilirsin...

12. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    amino acid (hardline 2000, üniversal 1900, ultimate 2000 olabilir yada daha fazlası)
    protein tozu (benim tavsiyem animal max yada optimum whey yada hardline bipro)
    daha fazlasını istersen glutamin de alabilirsin

yani sadece amino+protein senin işini görür karbonhidrat ihtiyacını ise normal besinlerden alabilirsin birde multivitamin kullan
    solgarın bir multivitamini vardı o çok iyi eczanelerde bulabilirsin

kolay gelsin

13. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    universal amino 3001 i neden tavsiye eden yok ki ? ilginç

14. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    üniversal 3001 dikkatli bakarsanız ekonomik değil (tablet x mg=) formulunu uygularsanız ne dediğimi anlarsınız

saygılar

Sayfayı Paylaş