Kafayı mı yiyorum, yoksa halüsinasyon mu ? Yardım edin korkuyorum :((

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve TheBlack_D-D_ tarafından 12 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Arkadaşlar bu olay az önce gerçekleşti...Ben evde yalnızım şuanda..Masada bilgisayar başında oturuyorum tam karşımda da perde , onun arkasında da güneşlik var.. Güneş vurduğu için sarımsı bir renkte ve pencerenin gölgesi gözüküyor..Az önce pencerenin sağ tarafından(Dıştan) bir şey sürünerek geçti !? Sonra Soldan sağa geçti sonra geldi ortada durdu ve aşağıya indi...Beyler ne olur dalga geçmiyorum o yüzden buraya açtım aceba kafayı falan mı yiyorum şu anda tüylerim diken diken çok korkuyorum..Ne olur yardım edin sizce psikologa fln mı gideyim yardım edin..

NOT: Bu geçen şey insan gibi ama sadece üst tarafı vardı ayakları yoktu, sürünüyordu... Ölcem korkudan..

Bu arada gerçekten dalga geçiyorsam bu benim günahım...Gerçekleri söyledim yardım edin lütfen..

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Hayalgücünüzün ürünü olmalı. Stres altında bu tarz durumlar gerçekleşebilir veya güneş altında fazla kaldıysanız. Diğer bir neden ise vücudun su kaybetmesi durumunda bireyin halüsinasyon görmesi.

TheBlack_D-D_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş