Kafama takıldı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Gokhan53 tarafından 23 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. Gokhan53

Gokhan53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezer
    Yer:
    İstanbul
    S.a yaşım 17 2 aydır salona gitmeye başladım ilk 1 ay fitness yaptım 2. ay bodye geçtim yanlız bazı arkadaşlar boyun kısa kalır gitme diyorlar buda benim kafama takılıyor.Tecrübeli abilerimden yardım istiyorum böyle bir şey varmı acaba.Şimdiden teşekkürler

2. ll_ultraslan_ll

ll_ultraslan_ll Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğğğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende aynı kaygıları taşıodum ama genelde işi bilen ustalarımızın werdiği bilgilerle anladımki bu gerçek deil.Squat we leg press gibi hareketlerde fazla ağırlık kullanırsan bunun mümkün olabilcei sölenior..Sonuçta biz halterci deiliz bence onlar bizi haltercilerle karıştırıolar :)

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.070
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef halkımız bu spor konusunda inanılmaz cahil, ünlü doktorcuk Müftüoğlu televizyona çıkıp, vücut geliştirme yapanların kullandığı protein tozlarıyla alay etmiş, tüm dost çevresi bunu konuşuyordu gülerek.
    Yok efendim, bir hastası gelmiş, elinde boya kutuları, boyacı sanmış bu adamı, ama adam çok kibarmış, meğersem, protein tozuymuş.
    Çok zararlı şeylermiş bu şeyler.
    Allah belasını versin...
    Gelelim senin soruna,
    Valla Ultraslan doğru demiş, haltercilikle karıştırıyorlar vücut geliştirmeyi, halterciler 15-16 yaşında senin vücut ağırlığının 1.5-2 katını kaldırıyorlar.
    Senin kaldırabileceğin kilonun 6-7 katını kaldırıyorlar anlayacağın, o adamların boy uzamasına etki edebilir, ama senin kaldıracağın 10-20 kilo, ya da bench press'te yapacağın 50-60 kilocuktan birşey olmaz, telaşlanma...

4. Gokhan53

Gokhan53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezer
    Yer:
    İstanbul
    Gerçekten teşekkür ederim artık gercekten hiç kaygım kalmadı tesekkur edıyorum abilerime kardeşime.

Sayfayı Paylaş