kafama takılan sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yusuf85 tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yusuf85

yusuf85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 2 aydır salona gidiyorum aklıma takılan sorular var bunları sorayım cevaplarınızı bekliyorum. boy 180 kilo 89 yağ oranı:yüzde 17

1. hoca programa bacak kalça hareketleri de koydu benim bacaklar zaten kalın (gençlikte çok top oynamaktan kaynaklandığını düşünüyorum.) bi de her antremanda 40 dk koşma, bisiklet yapıyorum bi de ek olarak bacak hareketleri yapmaya gerek var mı?

2. Omuz genişletmek için lateral raise hareketini antremanın başında yapıyorum çünkü sonlarda gücüm azalıyor bu doğru mu?

3. yağ oranını düşürmek için uzun süre düşük hızda mı yoksa kısa süre yüksek hızda mı koşmalıyım ?

4. bir gün gidip bir gün gitmemek yeterli mi yoksa daha sık mı çalışmalıyım ?

2. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Sitemize hoşgeldin spora başlamakla çok iyi etmişsin. Birincisi evet gerek var bacak hareketlerini yapmaya. İkincisi doğru ama bence press Behind Neck ten sonra ikinci sıraya alabilirsin. Üçüncüsü uzun süre düşük koş. Dördüncüsü çalışmaya başlayalı iki ay olmuş antremanlarını haftada 5 güne çıkarmaya çalış.

yusuf85 bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  4. yusuf85

yusuf85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hell watchman ve diez çok sağolun cevaplar için. Bi soru daha var o sayfada bulamadım: Bugün salonda biri kıllar protein çeker kes veya aldır kılları dedi. Benim kafama takıldı bu doğru mu?

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kıllardan arınma ile ilgili kişisel bakım bölümünü inceleyiniz..

6. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    bacak kalça hareketlerini bencede yapmalısın.lateral raise i önce yapmanın sakıncası yok.yağ oranını düşürmek için şahsen çokta düşük hızda koşmanı tavsiye etmem fakat hızlı koşudada fazla dayanamazsın.kendince ortasını tutturmaya çalış.bence konu yağ yakmaksa en az 3 en çok 4 gün çalışılmalı.haftada 3 gün kardiyo çalışmak 6 gün kardiyo çalışmaktan daha faydalıdır.haftada 4 iyidir.

Sayfayı Paylaş