kafama takılan sorular var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve golddeno tarafından 15 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba direk sorulara geçmek istiyorum

1. daha önce yüzmeye gittiğim için fit bir vücudum varda şimdi 1 aydır adam akıllı çalışıyorum biceps çalışırken dumbellarımın 2 sinide kullanıyorum yani 2 si 5 kg gibi bişeye denk geliyorum ama 20 tekrardan fazla yapabiliyorum o yüzden başka bir dumbell alıcam ilk sorum söyle acaba ne kadar zamanda bir ağırlıkları arttırman gerekiyor
    2. acaba göğüs yayı ile biceps çalışabilirmiyim yani böyle bir hareket varmı
    3. en fazla hangi ağırlığa gelince ağırlık artırmayı bırakıyım amacım 1-1.5 yıl düzenli yapmak
    4. birde karın kaslarımı ne zamana kadar belli edebelirim şuan sıkınca belli oluyor ama çok değil yağ oranım %8 tek sette 140 mekik çekebiliyorum ama bu beni çok sıkıyor başka bir hareket söyleyebilirmisiniz karın kasları ile ilgili yani beni zorlayacak
    5. omuz çalışmalımıyım bazıları omuz çalışma kötü falan durur diyor bu arada barfiksde çekiyorum sizce programıma omuzda eklemelimiyim

Son düzenleme: 15 Kasım 2011
  2. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu cevap vericek :(

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
  4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş