Kafama takılan kritik sorular

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve egeos123 tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    15 yaşındayım aralıklarla 1yıl body yaptım arkadaşlarım tarafından beğenilen bir vucudum var sorum şu şuan bulktayım kilo 58 boy 175 önümüzdeki 2.5ay boyunca bulka devam edecem sizce creatin kullanmamda bir zarar varmı suan protein tozum var creatin kullansam bşey olurmu? bide 20mayıstan sonra 1ay define olucam o zmaanda lcaritirin kullanıp tüm yağımı atmak istiyorum bi sakıncası olurmu yaşımdan dolayı sordum not:protein tozunun zararlı olmadıgını biliyorum fakat creatin in yaşım yüzünden bi uygunsuzlugu olabilir diye düşünyorum buarada bodyi baya sağlam yaparım işimde iyiyimdir antrenman aksatmam

2. matizz

matizz Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    creatine gerek yok bence eğer proteinini doğal alabiliyosan tozada gerek yok 58 kilo sen kilo almaya bak bence

3. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Bulk dönemine girme işini hiç anlamam aldığın yağları atması öyle kolay olmaz demedi deme.
    Ne yağ verecek ne de yağ alacak bir diyet hazırla kendine karbonhidratını ve proteinini düzgün aldıktan sonra gelişirsin.
    Vücudunuzu yağ doldurup irileşmek motivemi ediyor ?

Kesinlikle kilo alma kilonu koruyarak k.hidrat ve proteini bolca al yeterli.
    +L -carn diğer yak yakıcılar sihirli değnek değil sana haftada 3-4 kilo verdirmez.

Whey izole kullan antrenmandan sonra birde amino gerisi gereksiz zaten 58 kilosun 116 gr protein alsan yine doğal alırsın.

Son düzenleme: 26 Şubat 2013

Sayfayı Paylaş