Kafam Karıştı

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve emc-2 tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emc-2

emc-2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar siteyi bayahı bir inceledim. şimdi söyle söyleyim ben 1.78 boyda 81 kilodayım benim şikayetim karnımda çok fazla yağ olması karnımı iki elimle tuttugumda avuçlarım doluyor kat oluşuyor. diger konulara baktım yag yakıcılar bazı ilaçlar astım ilacı yan eskisi olur bazıları yasaklanmış falan sizden ricam kullanılmış ve denenmiş yan etkisi en az olan tavsiye edebileceginiz ilaç hangisi şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

2. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Beni Dinlersen İlaç Alma Az Kalorili Bir Diyet Uygula Yani A-Z Ye 2 Günde Gitmiyeceksin
    A.....b.....c....d....e Diye Yawaş Yawaş Sabırla Gİdeceksin Zafer Yolunu Bendede Göbek Var Ama İlaç Kulanmıyorum En İyisi Google Günlük Kalori İhdiyacı Hesaplama Var Oraya Bilgilerini Gir Hesapla Çıkan Sonucun Yarısı Kadar Bir Diyet Programı Seç Ve Son Olarak Akşam Yemeginden Sonra 1-2 Saat Yürüyüş Yap Bukadar Bol Bol Terlemeye Gayret Et Yada Benim Açdıgım Taebo Workour İncele Yürüyüş Yerine

Saygılar Soldier 93 ...

Sayfayı Paylaş