Kafam karışık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emotek97 tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emotek97

emotek97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İlk olarak bu sporu yapmaya 1.5 ay önce başladım ilk hafta ısınma sonraki haftalar güçlenme çalışması adı altında ağırlık+cardio yapmaya başladım ilk haftalar calori sayımı için bişeyler karalasamda günlük 2200 caloriyi geçemediğimi farkettim boy 1:85 yaş 18 kilo 86 buna rağmen bi ayın sonunda 1 kilo aldım bunun nedeni ni anlayamıyorum ağırlık entramanından hemen sonra çikolatalı süt içerdim acaba bu yağ yakımını kötü etkiler mi onuda bilmiyorum yada antrenmandan hemen sonra makarna bulgur pilavı veya haşlanmış patates yemek yanlışmıdır bunları merak ediyorum internette bununla ilgili farklı söylemler var kimisi kastaki glikojen depolarının bitmesiyle kas kendini sindirir ve kas kayıbı yaşanır onun için bişeyler alın diyo kimiside antramenda en az 1 saat sonra ana öğününüzü alın diyo buralarda bi hata yapıyorum ama ne??

2. Ayd N Kiraz

Ayd N Kiraz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ne zaman yemek yediginin aslinda cokta bir onemi yok(antreman sonrasi beslenme haric).oncelikle adalelerin oyle kolay kolay yanip gitmedigini bilmen gerekiyor.oncelikle git kalori hesabini yap.sana ne kadar kalori lazim bunu bi bil.sonra eger kilo almak istiyosan bunun 300 kalori ustune cik ve kilo basi 1.5 gr protein al.eger kilo vermek istoyosan 300 kalor eksiye gir.proteini yine ayni sekil al.uzun soluklu dusun bu sureci.haftalik olarak ve sabah hic bise yemeden ve tuvaletini falan yaptiktan sonra tartil.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sayfayı Paylaş