Kafam iyice karıştı yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BodyEser tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Selam bodyforumtr ailesi
    Şimdi bulk dönemindeyim günlük 500 gr karbonhidrat 150 gr protein 100 gr saf yağ alıyorum
    Şimdi iyi hoş beslenmem tamam antremanlarımdada gücümü sonuna kadar harcıyorum.Fakat supplement konusuna gelirsek her kafadan bir ses çıkıyor.
    Şuanda hardline kreatin ve whey3matrix kullanıyorum.
    Günde 5 gr kreatin alıyorum.
    Wheyide günde 2 kere içiyorum toplamda 15 gr bcaa 10 gr glutamine almış oluyorum tabi üstünde yazan değerlere inanarak.
    Şimdi internette araştırıyorum en çok takip ettiğim kenzo var.Kenzo da bulk döneminde supplement kullanımı hakkında glutamine gereksiz,amino miktarlarınıda bi kısmını günlük aldığımız proteinlerden bir kısmınıda içtiğimiz wheyin içerisinde bulunduğunu söyledi.
    Fakat internette gördüğüm kadarıyla örnek olarak mesela kutunun üstünde 1 serviste 7.5 gr bcaa yazıyor bunun bir işe yaramayacagı bcaa nın faydasını görmek in dışardan sade bcaa almak gerektiğini söylüyorlar.
    Şimdi ben bu durumda nasıl hareket etmeliyim bcaa ve amino mu almalıyım yoksa kenzo gibi whey protein ve kreatine devammı etmeliyim (kenzo gibi derken onun önerdiği gibi )
    Arkadaslar cevaplarınızı bekliyorum bu içerik olayına kafam takılmıs durumda yani ekstradan bcaa ve amino almalımıyım cevaplarsanız sevinirim.
    Şimdiden herkeze tşk.

2. kaansahin

kaansahin Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yolunda
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş