Kafam çok karışık

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba herkese 16 yaşındayım lise 3 e gidiyorum bu sene.Son zamanlarda kendimi boşlukta gibi hissediyorum.Her şeyi boşlayasım geliyor.Derslerim gayet iyi ama bu sene bilemiyorum yani her şeyi bırakasım geliyor, okulum çok disiplinli bir okul artık bana bu fazla gelmeye başladı mesela okul değiştirmeyi bile düşündüğüm oluyor yani.Birde ailem çok ufakmışım gibi görüyor diye düşünmeye başladım.Yani ne biliyim öyle saygısızlık yapmama ama sadece kendi içimde böyle düşünüyorum bazen dışa vuruyorum.Servis beklerken bile ben gidene kadar peşimden bakıyorlar , ne biliyim annem hala kitaplarımı kaplıyor sürekli ilgileniyorlar bilemiyorum bu iyi bir şey ama değişik düşüncelere kapılmaya başladım artık.Öyle herkesle gezmemi istemiyorlar..

Gerçekten buna özentilikmi dersiniz ergenlikmi dersiniz bilmiyorum şuan kafam karma karışık gerçekten en ufak bir olayda üzülmeye başlıyorum ve moralim çok bozuk ne yapsam bilemiyorum konuşucak kimse bulamadığımdan buraya yazdım içini döktüm.

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    geçiş dönemi çocukluktan yetişkinliğe geçiyorsun kafan bu yüzden karışık zamanla düzelir tabi bu süreçte hayal kırıklıkların olacak şaşıracaksın yeri gelince ama zorlukları sonunda aşacağına inanıyorum gelelim anne ilgisine bu dönemde senin için endişeleniyor kötü arkadaş grubu kötü alışkanlıklara bulaşmandan derslerini boşlamandan korkuyor haklıda bunda garip bir şey yok tamam buradan tanıdığımla efendi bir gençsin ama ne efendi gençler yoldan çıkmıştır kötü çevre dolayısıyla ailen endişeli kaldıki sen kaç yaşına gelirsen gel her zaman annenin gözünde çocuksundur her zaman senin iyi olmanı ister kötülüklerden korumayı ister annelik çok başka bir şey bunu ancak bir anne açıklayabilir sana

neverbackdown. ve Lorethlorien bunu beğendi.
  3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Beklediğim kişiden beklediğim yorum geldi gerçekten.Teşekkür ederim ama bilemiyorum yani bu ilgi çok fazla değilmi ne biliyim benimkisi gibi çok nadir bulunur heralde :D diğer taraftanda hak veriyorum ama

Sayfayı Paylaş