Kafam çok karışık profesyonellerden yardım istiyorum :( > lütfen okuyun çok önemli

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve liana tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. liana

liana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Kurumsal Satış Müdürü
    Karbonat muhabbetini biliyorum ben onu bi litre suya bi Kaşık katıp o şekilde içiyordum daha önce suyun Alkali değerini arttırıyor . Onu da yapacağım sonuçları yazıcam tabiki de :) :)
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Aralık 2014 ---
    Bazen Gözümüzün önünde duran şeyi göremeyiz :)

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    1 litre suya bir yemek kaşıgı karbonat çok fazla değilmi bi bardak su 200 ml civarı ortalama tabiki bu, bardaga gore degisir. Ama 200 ml ye yarım cay kaşıgı karbonat 1 lt suya 1 yemek kaşığı karbonat fazla gelir. Ayrıca evet alkali liğini yani bazlığını arttırıyor bunu bizzat yapmıştık testini bir choyang hocasıyla, ama karbonatlı su vücuttaki yağı atıyor vücudun kan dolaşimini hizlandiriyor bobrek ustu bezlerini çalıstirarak eklemler arasindaki gereken yagları salgılıyor yani bi cok faydasi var. Belki siz biliyorsunuzdur bunları ama başka kilosundan şikayetci biri bunu okursa diye açıklamasını yaptım :)

3. liana

liana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Kurumsal Satış Müdürü
    Ölçümlerimi yaptım biraz utanıyorum bu kilolardan ama sonuçta çaba gösteriyorum :) başlamak bitirmenin yarısıdır :D

Kilo:73
    Kol:34
    Bel:77
    Kalça:111
    Üst bacak:69
    Diz:45
    Alt bacak:41
    Yağ oranım%35.8
    Metabolik yaşım 36 çıkmış :(

Vücut ölçümlerini ve kilo her hafta
    Yağ oranını ayda bir yaptıracağım moral bozmamak adına

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim , takıldığın noktada destek Olanları görmek çok güzel birşey :):)

4. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    O kadar abartilacak birsey yok inanin, ozguven, istikrar ve sabir ile hepsi halledilir...

Sic Semper Tyrannis

5. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Vücut ölçümlerini ve kiloyuda ayda bir yap sonucta olculerde kiloda bi anda degismeyecek hem surekli tartilma bu hem moralini bozabilir hemde sonuclar yanlis olabilir vücut yağ oranı hakkinda iyi dusunmussun gerci moralden ziyade bi hasftada öyle hemen yağ orani falan düşmez bu iş sabır isi hersey hemen bi anda olmaz sabirli ol. :)

6. liana

liana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Kurumsal Satış Müdürü
    Bugün aç karna spor yaptım sonrasında protein içtim fakat işe gelene kadar hastanelik oluyordum mide bulantısından .mide sıvıma kadar kustum şuan ve kan geldi boğazımdan zorladım baya zangır zangır titriyorum. sanırım sabah sporunu bırakıcam sadece akşam gidicem

Sayfayı Paylaş