Kafam çok karışık ne yapmalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zumbarga tarafından 1 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Zumbarga

Zumbarga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa, Turkey
    Herkese merhaba iyi forumlar...
    Geçen sene yarım yamalak düzensiz bi şekil de 3 ay civarı daha sonra ara verip 1-2 ay civarı spor yaptım. 49 kilodan 56 kiloya çıktım . Bilmiyorum sporun mu yararı oldu yoksa yaş ilerleyince mi aldım kiloyu ama 7 kilo falan almıştım . Şuan 22 yaşındayım 180 boy 58 kiloyum. Görünüş olarak hiç yaşımı göstermiyorum yüz olarakta çok küçük gösterdiğimden zayıflığım çok göze batmıyor ama ben rahatsız oluyorum ve kilo alıp kas kütlesi kazanmak istiyorum.Özellikle bacaklarım çok zayıf .Üst vucudum normal ama bacaklarım çok rahatsız ediyor beni. Şuan tekrar spora başlamaya karar verdim tabi spor salonuna gitme konusunda emin değilim çünkü utangaç bir yapım var açıkcası dalga geçerler diye çekiniyorum. Başlarsam bu sefer sağlam bir protein tozu veya gerçekten kilo almama yardım edebilicek bi ürün kullanmak istiyorum. Daha önce o spor yaptığım dönemde hardline prograiner kullanmıştım ama pek işe yaramadı. Diyeceksinzi ki 7 kilo almışsın ama zaten onu kullanmadan önce almıştım ve çok yavaş olmuştu o ürünü kullanıp kilo alamadım pek belki en fazla 1 kilo.Gerçekten sizin bilginize ve tecrübenize çok ihtiyacım var parası hiç önemli değil bana kilo almama yarıyıcak bir ürün önerirmisiniz ? Tabi önceki yazdıklarım hakkında yorum istiyorum ne yapmalıyım ?

2. Gkn_erdem

Gkn_erdem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    istanbul
    dalga geçerler demişsin bırak geçsinler. benle de geçmişlerdi sen yapamazsın edemezsin demişlerdi hepsinin ağzının payını verdim. sonuçta kimse doğuştan coleman gibi doğmuyor =) sende sabırlı ve azimli olursan başarabilirsin. yeme içme senin en büyük artın ilk başta yeme içmeni düzeltmen gerekiyor. kendine güzel bir beslenme programı ayarla ve bir an önce salonda antrenmanlara başla ama bu iş sabır işi 3-4 ay sonra supplement almaya başlarsın zaten.

abseto bunu beğendi.
  3. Zumbarga

Zumbarga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Bursa, Turkey
    Normalde çok düzensiz bir insanım gece sabahlara kadar otururum ama başladıktan sonra uyku düzeni yemek düzeni hepsini düzeltmeyi düşünüyorum teşekkürler :)

4. #Hayalperest#

#Hayalperest# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kilo Almak.. Bizim gibi ektomorf vucut tipleri için çok zor peki nasıl kilo almalıyız.. Bak ben 66 kiloydum 9 10 ay gibi bir sürede 84.85 kilo arasi gidip geliyorum peki nasıl kilo aldım merak ediyorsun değilmi metabolizmam çok hızlıydı yediğim çikolotayi yemeği hemen sindirirdim kilo alamazdım aldığım zamanda verirdim fakat şunu farkettim 1 öğünde ne kadar fazla yediysem o öğünden 4 5 8 10 kez yemem gerektiğini anladım yani yemek yemeği aksatma bol bom ye her saat başı ye ama kendini zorlama midem büyudükçe daha çok yiyip kilo alicaksın benim favori yemeğim tavuk pilav sabah yemeğimi yapar aksama kadar yerim sanada tavsiye ederim..

Sayfayı Paylaş