Kafam çok karışık (Devam etmeli miyim ?)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve hperfect tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hperfect

hperfect Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Yaşım 20 boyum 1.80 kilom 79-80.Yaklaşık 5 aydır yapıyorum ve de çok zevk alıyorum fakat devam edip etmeme konusunda çok kararsızım.Size şimdi durumu izah edeyim.Ben zamanında 130 kiloya kadar ulaşmıştım.Daha sonra biraz spor biraz diyetle verdim bu kiloyu.Fakat şimdi karnım da aşırı bi deri sarkması ve göğüslerim de yağlanma var.Göğüsler yağ oranını düşürerek gidecek gibi fakat karın bölgemi araştırdığım kadarıyla ameliyat dışında bir çözüm bulamadım.Durum buyken kendimi boşuna kürek çekiyormuş gibi hissediyorum.Yani karın ve göğüs bölgem böyle facia durumdayken boş boşuna çabalıyomuş gibime geliyor.Şimdi siz büyüklerime soruyorum sizce ne yapmalıyım devam mı yoksa şimdilik bırakıp ileri de ameliyat olduktan sonra mı devam etmeliyim ?

2. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    hocam 75e düşüp ağırlık çalışırsan toparlarsın gibi geliyor ki zaten ağırlık çalışmayan çoğu kişi yakınıyor göbekten şahsen bende 100den 83teyim hafiften göbek bende de var ama şınavdan olsa gerek eskisi gibi sarkık buyuk gostermiyor.

3. hperfect

hperfect Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam benim ki göbek değil.Yani göbeğim de yağ yok gibi fakat aşırı derecede deri sarkması var buda göbek varmış gibi duruyor.Gerçekten çirkin bir durum

4. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Hacim kazandıkça deriyi gerebilirsin diye düşünüyorum , çok fazla hacim artışı alan insanlarda kolla gogusun birleştiği ve alt katında çatlaklar görmüştüm bu durum sizde olmayabilir diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş