Kafam Çok Karışık :( Sıkı vücut Hk.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve JasonStatham42 tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. JasonStatham42

JasonStatham42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Selamün Aleyküm. Fitness a baslamayi dusunuyorum fakat emin degilim. Istedigim vucutlar şunlar gibi:

Stephen Amell:

uploadfromtaptalk1439570047056.png

Jason Statham:

uploadfromtaptalk1439570031579.jpg

Adamların vücudu gayet sıkı. Ve ikisi de dovus sporlariyla da ugrasiyolarmis. Stathami bilmem ama Stephen Amell profosyonel dovuscuymus zaten.

Bu adamlar sadece dovus antremanlariyla mi bu hale geliyorlar ? Yoksa bunlar da fitness yapiyorlar mi ?

Aklima geldi mesela Scott Adkins. Yenilmez filminden bir cogumuzun bildigi oyuncu. Kucuk yastan dovus sporlariyla ilgilenmeye baslamis. Tamam ama o vucudu adam sadece dovus sporlariyla mi yapmis ? Yoksa isin icine yine fitness mi girmis ?

Fitnesscilara bakiyorum kaslar hacimli falan ama bir de bu adamlara bakiyorum sıkı bir yapilari var sportifler.

Bir de:

Hacimli vucut insani hantallastir mi ? Fitness yapmak hareket yetenegimizi yavaslatir mi yani ?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    sadece dövüş yaparak bu kas kütlesini üretemezsiniz. ağırlık çalışmak zorundasınız. hantallaşma olayı da kişiye bağlı , eğer esnetme-gerginleştirme hareketlerini yapıyorsanız , insan anatomisini araştırarak öğrendiyseniz , kardiyovasküler sisteminizi güçlendirdiyseniz hantallaşma gibi bir olay olması gösterdiğiniz fiziklerde mümkün değil.

Sayfayı Paylaş