Kafamı kurcalayan sorular

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KeremMMA tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KeremMMA

KeremMMA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle merhaba ben 1.78 boyunda 95 kg 16 yasında biriyim arkadaşlar fitness&body başladım fakat bazı Arkadaşlarım var vücut tipi diye tutturmuşlar sen endo sun kas yapamassın kilo veremessin die 1 yıllık üyelik aldım başladığım şeyi asla Yarıda kesmem düzenli antremanıma giderim arkadaşlar 1 yılda veya 6 7 ayda nerelere varabilirim eski halimden iyi görünürmüyüm aklıma çok takıldı yardım ederseniz sevinirim

2. suheyl1453

suheyl1453 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi benden daha bilgili olanlar var bu forumda ama kimse yazmamış diye yazacağım.
    Öncelikle endomorf vücut tipine sahip insanlar çabuk yağlanır doğru ama aynı zamanda çabuk kas yaparlar.
    Fazla kas demek senin hiçbirşey yapmıyorken gün içinde harcadığın enerji daha yüksek olacak demek. Yani daha fazla kalori yakacaksın bu da Zayıflamak demek oluyor.
    Bana sorarsan ekto Mezo ya da endomorf olma muhabbetini çok takma çünkü bunlar Allah vergisi şeyler ve bu üç Türden de body builder olmuş yarışmalarda başarılı olmuş insanlar var bu bir engel değil kesinlikle kimsenin önüne taş koymasına izin verme.
    Herneyse bir değişim istiyorsan öncelikle beslenmen değişmeli ve eğer Vücudunun sorunu yavaş metabolizmaysa ( endomorf genelde öyle olur diye söyledim) sen de bunu hızlandıracak bi antrenman ve beslenme planı uygularsın dediğim gibi engel değil.
    Ayrıca 6 - 7 ayda sonuç alırsın görünümünde değişir disiplinli olursan ama bu iş6 -7 aylık bir iş değil hayat Tarzı yani Superman Olmayı da bekleme.
    Dediğim gibi büyük ölçüde toparlanırsın beslenmene dikkat edersen.
    Konuşmayı uzattığım için kusura bakmayın iyi sporlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

BounGiorno bunu beğendi.
  3. sokarca

sokarca Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    vücut tipleri diye birşey yoktur.

TeamBiceps

4. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut tipi diye bir şey aslında yoktur.Insanlar bunu bahane olarak kullanır.Sen beslenmene dikkat ettigin ve duzenli antrenman yaptığın sürece gelisirsin.oyuzden sana sen gelisemezsin yapamazsın diyenleri hiç takma.
    6 7 ayda nereye gelicegini kimse söyliyemez sana bu kisiden kisiye değişir ama tabikide eski haline gore cok daha iyi gozukursun beslenmene dikkat edersen.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş