kafamı karıştıran karın kası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ciko tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ciko

ciko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ya anlamadıgı mbısey var.normalde karın kasım gozukmuyor hafıf yağımınn olma nedenıyle.ama mesela karın kası çalışıyorum cızgıer kırmızı sekıldde bellı edıyor ama gstermıyor ve bugun zıplayınca fark ettim 4 baklavamda gözüküyor.yani yukarı düz zıplıyorum baklavalarım gozukuyor ama normade gozukmuyor.bunun nedenı sızce nedır? sumu kaybetmelıyım yoksa az bi yağım kaldı onumu yakmalıyım hiçbirşey anlamadım

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
  3. ciko

ciko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    pekı artık gozukmesı ıcın napcam.denemedıgm yontem kalamdı proteın tozumu beslenmemı herseyımı duzenlı kullanıyorum. :S

4. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    : D bu sporun yuzde onu beslenme yok yuzde besi su bu varya ha bu isin yuzde yüzü sabır kardeşim 5 aydır yapıyorum sıktigim zaman karnımı parlak ışıkta falan belli oluyor ama alt göbek joker gibi sırıtıyor.Yani tozla mozla olcak iş degil tozu yeterli besinini alamayan kullanır.Sen neden kullaniyorsunki israf yani ton balığı al daha iyi.

5. ciko

ciko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla kardeşim inşallah faydasını gorurum bı suru para saydım.gunluk ağırlığımın 2 katı proteın alıp 3-4 gram sağlıklı yağ alıyorum..karbonhıtratı vıtamınlerı lıfıde ıhmal etmıyorum.inşallah yakında kavuşurum baklavalara.göğüsde kolda omuzda sıkıntı yok zaten.

Sayfayı Paylaş