Kafa karışıklığı :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dilar09 tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dilar09

dilar09 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar öncelikle özür diliyorum. Yeniyim burada. Konuları karıştırdım ama uygununu bulamadım diye yenisini açtım.
    Benim problemim bayağı kapsamlı.. Yani vücut geliştirmeyle ilgili gerçek anlamda -profesyonelce- ilgilenenlerden cevap almak istiyorum.
    17 yaşında, 175 boyunda ve 60 kiloyum. 3 ay spor salonuna gittim. Üçüncü ayın sonunda bırakmak zorunda kaldım bazı nedenlerden dolayı ve evde devam ettim. 3 ay da evde devam ettikten sonra bir aydır whey kullanıyorum. (Evde devam etmekten kastım düzenli bir program ile tabii)
    Şimdi sorularıma gelince, kilomdan da anlaşıldığı gibi hacim en büyük problemim. Bu kadar zamanda sadece beş kilo alabildim:
    *Gerçek anlamda hacim artışına girmem için artık ne yapmam lazım?
    *haftada üç gün, iki günde bir olacak şekilde yapıyorum. Sizce bunu 3'ten 5'e çıkarmalı mıyım?
    *Karın hareketlerimi programımın neresine koymalıyım?
    *5-6 öğünden bahsediliyor. Bu öğünlerin hepsi hani şöyle masaya oturup gerçekten yemek olmalı mı yoksa sadece metabolizma için küçük atıştırmalıklar olur mu?
    *dediğim gibi bu ay 7. ayım, örnek bir antrenman programı ve ya hiç değilse, kas gruplarını çalıştırma sırası verebilir misiniz?
    Aslında kafamda birçok şey dolanıyor ama şu an için aklıma gelenler bunlar. Bayağı kabarık olduğunu biliyorum kusura bakmayın o yönden :/
    cevaplarınızı bekliyorum..

düzenleme: ideal kilomu nasıl hesaplamam gerektiğini de bilen biri çıkarsa sevinirim

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.255
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları Eklendi! | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş