kadınlar için ince ayak bilekleri nasıl olabilir?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Selin tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Selin

Selin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyla ilgili açılmış önceki yazıları okudum ancak yeterli bilgiye ulaşamadım. yapısal olarak ayak bileklerim kalın, aslında dizim dahil bacaklarımın alt kısmı kalın. sanırım biraz yağ tuttuğu gibi ödem sorunum da var, parmak basınca beyaz iz kalıyor.

32 yaşındayım, boy kg oranım gayet düzgün. sağlıklı besleniyorum, tuz tüketimim az, fast food ve kızartma kesinlikle yemiyorum, protein ve sebze ağırlıklı yiyorum.

doppler çektirdim, kasıklarımdaki damar kapakçıklarında tek yönlü olması gereken hareket çift yönlüymüş. ilerde varis sorunu yaşabilirmişim ama bunun dışında ciddi bir sorun yokmuş. doxium isminde bir ilacı çok da tavsiye etmeyerek, "eh işte işe yarıyormuş bir dene bakalım" diyerek verdiler ben de içiyorum.

sporda 60 adet calves raise hareketi yapıyorum 2 kg ağırlıkla ve gerçekten çok sıkılıyorum ve iş yaradığından da emin olamıyorum. liposuction ciddi ciddi düşünüyorum ama sonuç alacağımdan da emin olamıyorum. konu hakkında bilgisi olanlar lütfen tavsiyelerde bulunabilir mi?

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Belli bir bölgeden yağ yakımı olmadığı için kalf hareketleri bir sonuç almanıza çok fazla yardımcı olmaz. Genel vücut egzersizleri yapmalısınız.

Şu başlığa bir göz atmanızı öneririm.

Diyet konusunda da, mümkün mertebe karbonhidrat alımınızı kısmaya, şeker tüketiminizi ise tamamen sonlandırmaya çalışın. Yeşil çay ve spor öncesi şekersiz kahve içebilirsiniz.

Yapısal olarak bacaklardan yağlanmaya meyilliyseniz, bu kısımdaki yağı ve suyu atmanız zaman alabilir. Sabırlı bir şekilde diyet ve spor programına devam ederseniz, zamanla değişim farkedilecek seviyede olur.

3. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    ben ip atlayarak incelttim

4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Sizin sorununuz ancak estetik mudahele ile kisa surede cozulur. Bayan bir arkadasim yaptirdi ve sonucu gayet tatminkar. Maddi sorun yoksa deneyin derim.

Sayfayı Paylaş