kadın için protein tozu.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emlakci_hanim tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. emlakci_hanim

emlakci_hanim Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Emlakçılık
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar.
    İki büyük firmaya danıştım.Biri hızlı emilen whey digeri yavas salınımlı whey önerdi
    Kilom 57(boy:160).fitnessa gidiyorum ve yapabildiğim en ağır kilolarla setlerimi yapıyorum.
    Günlük protein alımım : max 50gr-60gr (bu dönem iştahım sıfır.)
    vücudumda yağ var ama benim için ilk etapta kas yapmam ve kas kaybetmemem yağdan daha elzem.çünkü çok güçsüzdüm ve ilk hedefim güçlenmek.Tek bir şınav çekemiyordum.Tek bir barfiks çekemiyordum.Şimdi de çekebilir miyim bilmiyorum:) ama fitness da gercekten kendimi son aşamaya dek zorlayarak ağırlık çalışıyorum.
    Hangi protein tozu bana en uygunu olur ? günlük 100gr ı protein almalıyım? yağ oranım belirgin ama ben cardio ile zayıflayıp sarkmayacağım.
    Kas kütlesi yapacağım.

2. Kamil Hasanov

Kamil Hasanov Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Azerbaijan
    Guzel antrennan yaparsaniz,hocaniz iyi olursa besine dikkat ederseniz iyi olur bence benim boyuma gore kilom az amma forumdayim,gosterisliyim size on whey oneririm wheyler icinde en iyisi diyelim

3. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Düzenli beslenmiyorsanız destek ürünlerin faydası olmayacaktır. Önce beslenmenizi bir düzene oturmakla başlayabilirsiniz.

kaansahin bunu beğendi.
  4. .Kubilay

.Kubilay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Optimuma güvenmediğim için ben Optimum önermiyorum size.
    Ultimate whey, nutrade iso whey, hardline bipro, muscletech performance whey, multipower whey gibi ürünlere bakabilirsin gayet saf ürünler.

Sayfayı Paylaş