kaburgada ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Mercurial tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Mercurial

Mercurial Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    FOOTBALLER
    Yer:
    ATİNA
    arkdaşalrım bir sakatlık geçirdim şimdi bunları yazıcam bilen lütfen tecrübelerini aktarsın başlıyorum pazartesi günüydü inclene bench press yaptım 10 kilo bir tarafta 10 da dier tarafta 15x4 yappıyorum dinlenme süreleri 5 saniye flkandı bitti hemen benvh presse geçtim aynı kiloyla işte bitti antreman ve bi gün sonra kaburga bölgemde dayanılmaz bir ağrı ama kaburga ağrısı deil yani dokununca acımıyor hiç bişey yok morarma flan ama öksürüncce gülünce derin nefes alınca sanki bıçak saplanıyor doktora gittik muscoril+fastjel+vendorin mi öle bişey verdi bunları verdi işte bugün 4. günüm baya bi geçti yatağa flan yatamıyordum bu sakatlık neden olmuş olabilr 4 gündür de gitmiyorum bodye flan napıyım yardım edin ben hızlı yağtığım bench ve inclne benche bağlıyorum bunu saygılarımla bench_O

topsecret24 bunu beğendi.
  2. nika

nika Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yönetici
    Yer:
    Bursa
    Mercurial, bunun nedeni ağırlığı kaldırmadan önce derin bir nefes alıp ağırlığı kaldırırken nefesi vermek yerine nefesinizi tutmuş olmanız olabilir. Çünkü ciğerler hava ile doluyken ağırlığında verdiği basınçla iç basınç artar ve bu basınç akçiğeler ile göğüs kafesi arasında baskıya neden olabilir. Benim düşüncem bu ve eğer bu nedenle olduysa bir hafta içinde düzelecektir. Bundan böyle nefes alış verişlerinize dikkat ederseniz sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.

3. Mercurial

Mercurial Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    FOOTBALLER
    Yer:
    ATİNA
    ewt bugün 5. günüm baya iyileşitm çünkü ilk günler eziyet gibiydi büyük ihtimalle ondan olabilr hapları bıraktım bugüm sadece jeli sürüyorum ağırlığa ne zaman devam ediyim hafif bir ağrı var gene sırt tarafımda

4. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    aynı problemı yaşıyorum umarım benım de kısa surede gecer

5. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    göğüsü çalıştıran hareketler kaburgaları esnetir ve genişletir ve sizin dinlenme süreciniz içerisinde bu tür ağrılarınızın olması gayet normaldir..

6. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de öyle bir ağrım var. Arkadaş kaburgama fazla sert değil fakat yumruk attı. O an acı oldu. Bir hafta geçti ve ben bodye başladım. İlk gün eve geldiğimde kemikteki acının arttığını farkettim ama batma falan yok. Az bişey acıyor hareket yapıca. Sporu bırakmama gerek yoktur değil mi?

Sayfayı Paylaş