Kabarık Saç

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wallcroft9'69 tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    hahahah :D yok yok aman ben öyle değilim çok şükür ya jöleyi zaten çok sık kullanmıyorum saçlarım kabarıkken sabahları acilen dışarı çıkaacağım zamanlar kullanıyorum ve akşam da mutlaka yıkarım ama senin olay harbiden komikmiş özellikle de "ben kovardım o gelirdi" :D :D

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    daha neler neler serseri tipti neyse geziyon sevgilisinden ayrıldı ayrılcak benimde canım sıkılıyodu hem çağırdı hadi gidem dedim merak ettim nolcak.
    2 kız karşıda kızında yanında kız arkadaşı var bende bunun yanındayım aga ver bıçağı diyor.
    Len ben bıçak taşımam ben ötlek değilim dedim.
    Aga cepten al bıçağı bana ver görsün filan neyse aldım çaktırmadan açmış elinde tutuyor bekliyoz bakıyom bende faça atçak sandım kendini bıçaklıcak sözde. Bende hadi bıçaklıcaksan bıçakla 10 dakika bişey kaldı zil çalcak aga dur gelcek kız şimdi diyor.Baktım bir şey yapcağı yok aldım elinden sesli konuştum oooo dedim senin yapcağın yok aldım saplıyormuş gibi yaptım oturma yerlerinden gerileme bir düştü çimliğe parkta öyle bir kaçış görmedim ömrümde.Ben parkta kaldım kızlarla, kızlar karşıda gülüyor çocuk okula dorğu kaçmaya başladı. Tam komedi bıçağıda bende kaldı attım cebe okulda biraz dalga geçtim ondan sonra verdim bıçağını geri.
    Tam s.lak tı yani bu arada biz 9.sınıftayken çıktığı kız 5.sınıftaydı ve o çift dikişti ben daha yeni yeni 9 a gidiyorum benden 1 yaş büyüktü o zaman kızdan 5 yaş büyük olması lazım heralde. Yaş önemli değil ama bu sevgili meselesinde hele kendisi lisede çıktığı kız ilkokulda bir garip geldi bana.

Sayfayı Paylaş