kaşar peynir tavsiyeniz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve skllmyh tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Geçen hafta İçim Kaşar Peyniri almıştım besin değerlerine bakmadan yedik tabi.Dün gene alıcaktım arkasına baktım Protein 22gr. Yağ 22gr.

lor dan sıkıldım açıkçası 1 kaşarı 2 günde tüketebiliyorum
    az yağlı proteini fazla olan kaşar önerileriniz nelerdir?

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    oyle bişiy yok arkadasım kasar peynirinin ozelliği yağlı olmasıdır zaten. lor peynirininde ozelliği yağsız olmasıdır. lorun tadındansıkıldığını anlıyorum. muhtemelen tulum loru tuketiyorsun. bunu kasar loruna cevir. biraz daha yağlıdır ama tadı kesinlikle seni sıkmaz. cok guzel bir tadı var gercektende. ama hangisidaha faydalı dersen tabiiki bir vg.ci için tuzsuz tulum lorudur sorunun cevabı.

3. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    İlla kaşar alacaksan sütaş light kaşar al 100 gramında 30 gr protein 15 gr yağ 15 gr yağdan zarar gelmez çok sıkı diyet yapmıyorsan

4. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    evet çok sıkı diyet yapmıyorum malum evdekilerle papaz oluyoruz :) Sakıpağa nın lorunu tüketiyordum fakat artık baygınlık geldi. kısa bir ara light kaşarla devam edicem :)

5. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    15 gr. yag aslında definisyonda deilsen arasıra olabilir ama ciddi bir rakamdır.

Sayfayı Paylaş