Kaşınma diye buna denir...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheSingleWolf tarafından 17 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    arkadaşlar biliyorsunuz bazı spor dallarının kendisine özgü karakteri ve sağlamlığı vardır...özellikle dövüş ve savunma sporlarında. dövüş ve savunma sporlarında sabırlı olmak önemlidir ve şiddet tavsiye edilmez. ancak anlatacağım olay biraz talihsizlik...ben sadece vücut geliştiriyorum parkta arkadaşlarla otururken 2 kız ve 3 erkeğin bir kıza kick box ile ilgili çalışma yaptırdıklarını gördük. merakımdan gittim... izlerken kız bana ''izleyecek başka bir şey bulamadın mı? burdan gitsene'' dedi bende ogün bayağı bir ailemle takışmıştım. ''gitmiyorum'' dedim yanımda duran 2 arkadaşımda gidelim demesine rağmen gitmedim.ancak kavgayı sevmeyen birisiyim. kız geldi kalk senin canın dayak istiyor dedi. kaval kemiğiyle baldırıma çok sert bir şekilde vurdu.hareketin adını bilmiyorum özür dilerim. bende o yumruk atmaya başlamadan yanına gittim ve o ''ince belinden'' sıkmaya başladım sarıldım (yanlış anlaşılmasın) 1 dk felan öle durdum...bende 2-3 yumruk atıp işi bitirebilirdim ancak onu düşünerek sadece pes etmesini bekledim..baktım aileme sövünce boynuna yapıştım bu sefer arkadaşları müdahele etmeye başladı...onlar vurdukça ben daha çok sinirleniyor daha çok sıkıyordum... kız bayılmadı ama kendinden geçti bıraktım... yanındaki arkadaşları bana ''gücün kıza mı yetiyor'' filan dediler...onlarlada takışacaktım güvenlik görevlileri geldi ayırdı...adananın kızı erkeği biraz artisttir...ama böyle kaşınanlarıda kaşımak boynumuzun borcudur :D

2. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    TheSingleWolf boşver ne haltları varsa yesinler.Kız büyük ihtimal yanındaki arkadaşlarına güvenerekten sana çıkışmış.''Bak ne delikanlı kız'' desinler diye.Sana tavsiyem birileri ilgi çekmek için açık alanlarda bişiler yapmaya çalışırken(dans yada bahsettiğin olay tarzı)onları ya uzaktan izle yada bırak ne yaparlarsa yapsınlar tenezzül bile etme.Sen ne kadar iyi niyetle yanlarına gitsen bile, bela gelir seni bulur.

3. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    haklısın jericho benimde görünüşüme baktı...ve herhalde küçümsedi diyebiliriz sonrada senin avatarındaki lesnar gibi desek suyunu çıkartcaktım :)

4. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    ya bnce kötü bi hareket gerek yoktu :)

5. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    valla Jaco Burak o istedi bende gerekeni yaptım :) arkadaşlarına güvendi herhalde. neyse antreman olmuş oldu :D

6. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bencede öyle yapmasaydın iyi olurdu sonuçta kız... sanki ondan korkmuş gibi ilk başta gitseydin.. olay çıkarmya gerekyok. (erkek olsa derdim iyi yapmışsın)

7. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    burda yanındaki erkeklerin sana mudahale etmemesi bana tuhaf geldi kızın 1 dk beline sarılıyosun indirip kaldırıyorsun millette izliyor :) ben boyle sudan sepelere hiç bir bayana el kaldırmam. senin güreştigin gibi ölsem güreşmem :) onu bu şekilde nakavt ederek dövmüş sayılmazsın bi erkege bu hiç ama hiç yakışmaz.

8. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Aga sen ne yaptın ya yarıldım gülmekten amerikan güreşimi izliyorsun.Böyle şeylerden uzak dur yani izleme git sana kız mı yok.Onlardan hayır gelmez adama ha illada böyle yapıcam diyorsan yanına cüsseli adamlar al da öyle git

9. AhmetArda

AhmetArda Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim Adananın Neresi ?

Hangi Park ?

Hayal - Doğal - Şehitler vs. ?

10. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    ne yani bana bebek lavuk gibi tabirleri kullanacak sövecek bende arkamı dönüp gidiyim?arkadaşlar ben adanalıyım haksızlığa hayatta gelemem...ve farkındaysanız laf bile söylemedim çünkü kızlar erkeklerin karşısında acizdirler.herkesin bir sabrı vardır ama bi yere kadar. sizde haklısınız tamam kızla bu tür münakaşaya girilmez ama zaten tepem atıktı diyorum ogün. ben zaten amerikan güreşi eğitimi almaya başlicam...şuanda kurulan federasyonun yetkilileriyle temas içindeyim.bayağıdır takip ederim teknik çalışırım...

11. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ordaki erkek arkadaslarına su kızı susturun yoksa elımden kaza cıkar dıyebılırdın baktın onlarda sana sarmaya basladı işini erkekle halledebilirdin diye dusunuyorum ama boyle bıseyı anlamak ıcın yasamak gerekır tabii. :)

12. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    yapıstıgın yanına kar kalmıss bari biraz ii tutusaydınn :D:D

13. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    olay yerinden hemen ayrılmasaydın keşke ya temas flnda olmuş sen vücutçu o kickboxçu bakarsın yeni bir aşk fln doğardı :D:D

14. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    İç ayağa şamar tekme atmış ağrı yapar yada haşlar (tabi maç sırasında şort giydiğin için). Ama yakıştıramadım. Kız sonuçta eti ne budu ne. Beni hoca kızın biriyle maç yaptırmıştı baktı ne yapcam diye. Sadece bloke, savunma vs. yaptım arada sağlam yumrukda atmadı değil hani. Ama sonuçta kız dokunma dahi dokunmadım. Benim yumruğum ile onunki 1 değil tabi. Dışarda 1 kişiye 1 yumruk dahi atmış değilim. Sınıfda çocuk buğazımı sıkmaya çalışmıştı elini tuttum diğeriyle yumruk salladı reflexımden dolayı vuramadı. Yinede karşılık vermedim. Tuttuğum elini büküp "Çok mu güçlüsün" dedim. Olay öyle kapandı. Asla body olsun, kick box olsun dışarda kullanmak için yapmam. Yapmamakda gerekir yoksa toplumdan dışlanabiliriz.
    Hakeden kızlarda vardır yani kendini beğenmiş ama cvp dahi vermiceksin. O senden cevap beklerken senin cevap vermemen daha deli eder insanı inan :)

15. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Amerikan güreşi eğiitimi alıcam ne demek ya onlar sahte show :D

16. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    kızın boynunu sıkıp kendinden geçicek konuma getirmen pek hoş olmamış,ama kızın da saldırgan tavrına karşı alttan almak da bayağı sabır gerektirir o ayrı.

Sayfayı Paylaş