kaçamaklar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hugocuk tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar siz hep beslenme planınıza uygunmu besleniyorsunuz
    yoksa sevdiğiniz vazgeçemediğiniz şeyleride yiyormusunuz
    ben şuanda diyetteyim sıkı bir diyet şeker kesinlikle yok hazır gıda yasak sebze et meyve esmer ekmek calsiyum grubu o kadar
    1 aya yaklaşıyor diyetim hiç bozmadım ama geçen oğluma eşime kek yaptım kokusu cezbetti ama yemedim
    veya bu sabah eşim karşımda sucukları götürdü canım çekmedi desem yalan olur
    bu hafta hııt kardiyoya başladım iki gündür karbonhidrat yeme isteğim var farkındayım dikkatliyim tutuyorum kendimi
    sizinde böyle durumlarınız oluyormu kendinizi frenliyormusunuz yoksa belli zamanlarda serbest günleriniz oluyormu veya hayat boyu sağlıklı beslenmeyi başarabiliyormusunuz
    ben çabuk kilo alan ama sporla diyetlede güzel sonuçlar elde eden biriyim
    ama istediğim herşeyi yiyemiyorum tatlıyla zorum yokta mesela bu ara canım çok ıspanak böreği çekiyor pastaneden geçerken kafamı çeviriyorum
    sizdede böyle oluyormu yoksa benmi iradesizim
    napıyorsunuz sürekli beslenme programınıza sadıkmısınız arada kaçamaklar oluyormu
    değişik görüşleri fikirleri almak için konu açtım ilginiz için şimdiden teşekkürler
    bu arada bir ömür böyle gitmez diyetten sonra haftada 1 serbest yapsammıki diğer günler diyet tarzı sağlıklı beslenirim
    olurmuki

2. SundayMan

SundayMan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ayda bir vücudu şaşırtma ve nefsi köreltme amaçlı kaçamaklar yapılabilir.

Bu vücut içinde yararlı olacaktır. Çünkü diyeti katı bi şekilde uzun süre uyguladıgınızda vücut buna alışıyor ve ezberliyor. Onun için şaşırtmak iyidir.

hugocuk bunu beğendi.
  3. hugocuk

hugocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    diyetisyen kontrolune gidince o gün ödül günü yapıcam inşallah hyper_
    diyetle aç kalmıyosun ama işte bi yerde nefis canın çekiyor

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    kılo verme yag yakım dönemide dahil hergün tatlımı yedim yagda yaktım kilo da verdim neyi ne zaman ne kadar yiyecegin önemli bence

Sayfayı Paylaş