Kaçıncı Aydan Sonra Whey Kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Alpay tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Spordaki 2.Ayımı doldurmak üzereyim. Hocam ve bu sporla uğraşan arkadaşlarım 3.ayından itibaren whey'e başla diyorlar. Sizin görüşlerinizi bekliyorum sizler kaçıncı aydan itibaren kullanmamı önerirsiniz?

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Alpay ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    3 aydan sonra başlanabilir ancak beslenmeniz kusursuz ise gerek yoktur ancak beslenmenize gereken önemi veriyorsunuzdur fakat iş yada okul yoğunluğu dolayısıyla az eksikler vardır işte o zaman işe yararlar yoksa her zaman dediği gibi mucize ürünler değillerdir iyi sporlar

Alpay bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Bunun zamani yok aslinda.sonucta eksiklik gorulurse kullanilabilir. Ornegin benim kullanma sebebim sabahlari hizli sindirimi. ZAten diger zamanlarda almam.

Arzu ederseniz ilk aydan da kullanabilirsiniz. Ama dogal kaynaklar varken bu tur urunlere yonelmek yerine 6 ay bence saglam beslenilmeli.

5. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenmeme çok dikkat ediyorum zaten. Ama okul olduğu için hafta içleri biraz aksatıyorum ister istemez. Biraz daha ilerledikten sonra kullanıcam artık :)

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş