Kızlarla Konuşamamak,Utanmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rigby tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yaş 19 ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı. Çünkü kızlarla konuşamıyorum. Utanıyorum,konuşacak bir şey bulamıyorum. Anca karşımdaki kız bir şey soracak ben de öyle cevap vereceğim. Neler yapmam lazım bu utangaçlığı üzerimden atabilmek için ? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :)

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Kutsal bisey olarak mi goruyon napiyon baska turlu neden cekicesin :D ayni ortamda ayni hayati yasayosun yani senden bi fazlalari yok kardesim ilk once onlari Ozel gorme ! Erkek arkadaslarinla ne konusuyosan onlari konus mesela direk sevgili vs olucak diye dusunme once arkadas ol muhabbet kur bu sekilde ve unutma bu sekilde oldugunda sende onlardan ilgi gorursun :d basit sekilde soyle diyelim konusmaya calistin terslendin tmm mi sonuc nedir ? 0 cekinirsen sonuc nedir ? 0

Marsdan Dünyaya Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    forumda bu sekilde tavsiye verecegim hic aklima gelmezdi ama 2 bira cene kaslarini gevsetir. :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Balboa7, doxux, TTTT ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    çağımızın hastalığı sosyalfobi ve artık hayatımızın teknoloji olması dolayısıyla eskiye göre erkekler kızlarla yüzyüze konuşamıyor ilk önce internet ve cep telefonu kullanmayı bir azalt ne alakala dersen çok fazla kullanmak bunları insanlarla yüzyüze konuşmayı azaltacağından zamanla içine kapanık olursun sonra sen spor yapan adamsın özgüvenin yerinde olması gerekir dik dur kızların yanında rahat ol onlarda senin gibi insan bunu kabullen merhaba de başla sohbette ama sakın benim arada sırada yaptığım gibi spor konusunu fazla uzatma kaçarak uzaklaşırlar kızın nelerden hoşlandığını öğren ona göre sohbeti koyulaştır zekice espriler yap dramdan duygusallıktan uzak dur emin bir şekilde gözlerinin içine bak ses tonunu ayarla ha 2 kadeh içki fikride fena değil aslında zamanında bende denedim işe yaradı ama fazla abartma sakın sonra insan saçmalıyor :)

neverbackdown., SoldiersOfGod ve onur04 bunu beğendi.
  5. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Zaten merhaba diyorum sonra mal gibi kalıyorum. Aklıma bir şey gelmiyor :D Bir ara bıyıklarına ayran bulaşmış diye espri yaptığım oldu düşünün yani :D konuşacak bir şey bulamıyorum :D Burnun lens mi dediğim bile oldu :D Yani açacak konu bulamıyorum.

6. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Bunlar nasıl cümleler kaçırırsın kızları tabi böyle söylenir mi hiç ayıp ayıp :D

7. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Söyleyeceklerim biraz tepki alabilir,kızları senden tamamen güçsüz olarak düsün,onları kendinden alt seviyede canlılar olarak gorursen bu sorunu ortadan kaldirabilirsin.öyle havalı tipler gorursen de umutsuzluga dusme onlarin da farki yok,mantıklı bir konu acsan bir sey soyleyemez,fiziki olarak senden gucsuz.burda genelleme yaptim istisnalar tabiki vardir ama kaideyi bozmaz.

hrndrms bunu beğendi.
  8. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Yok bu biraz agir olmus:) elbette bizden fiziksel olarak gucsuzler, ama bizden daha guclu olduklari konularda var. Velhasil kelam degerli varliklar onlar, arkadasimiz, sevgilimiz, esimiz vs. ama onlar degerlide biz degersiz miyiz? Degiliz, kendini degersiz olarak gorme, ama gidipte normalde kafana canta yemen gereken espriler yapma:D herkesi esit olarak gor, kendini de her daim gelistirmeye bak

9. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Benim kastettigim aklindan gecir,yuzlerine karsi soyleme tabi.ben kendimi gelistiriyorum zaten tavsiye vermene pek gerek yok :)

10. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Tavsiye size degil zaten, konuyu açıp tavsiye isteyen arkadaşa:), ilk cümlede kendimce yorum yaptım o kadar.

11. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Tavsiyeler için sağolun deneyeceğim :D Başka tavsiyesi olan yazarsa sevinirim :D

12. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    kitap oku :) kitap zihnin antreman salonudur. hem okudukca soyleyecek birseyler ogrenirsin hemde kitaplar hakkinda konusabilirsin. erkeklerin aksine onlar kitap okumayi sever. burnunda lens mi var diyecegine kizin okudugu bir kitaptan konussan,konu konuyu acip,saatlerin nasil gectigini anlamayacaksin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mehmet2576, Balboa7, Lorethlorien ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Serseri ol kendileri teklif eder :d

Marsdan Dünyaya Tapatalk aracılığı ile gönderildi

14. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Aahah :D Konuşmasan daha iyi olabilir :)

İşin şakası bir yana da gerçekten konuşmana gerek yok. Kadınlar zaten konuşmayı bizden çok severler. Sen soru sor, o konuşur. Sonra yeni sorularla muhabbeti yayarsın, arada birkaç küçük espri vs. O senin konuşman gerektiği zaman sana soru soracaktır, o zaman ne konuşacağını biliyor olacaksın.

Gidip en güzel kızlarla başlama. Onlar daha seçici olacaktır. Oyun oynamak gibi düşün, en güzel kız bölüm sonu canavarı. Onun karşısında ne yapacağını öğrenmek için önce daha küçük canavarlara karşı pratik yapmış olman lazım. Çirkinlerle başla, pratik yap. Şişman olsun, yaşlı olsun farketmez. Pratiğin arttıkça kendine güvenin artacak ve orta güzellikte olanlarla rahatlıkla konuşurken bulacaksın kendini. Sonra en yukarı düzeye geçmeye hazır olacaksın. Marketteki kasiyer, sınıf arkadaşın, komşu kızı farketmez, her fırsatta pratik yap. Bunu bench pressini arttırmak olarak da görebilirsin, 100 kg bench yapmadan önce boş demirle yapmayı öğrenmen lazım.

Ve kitap okuma önerisini kesinlikle hayata geçir. Her gün biraz bir şeyler oku. Birkaç kitap okuyunca hiçbir şey değişmeyecek. 10 kitap okuyunca da bir şey olmayacak. Ama 50-100 kitap okuduğun zaman artık anlatacak ilginç hikayelerinin birikmeye başladığını göreceksin. Dünya klasikleri başlamak için iyidir.

Birkaç bira her zaman iyi fikirdir ama bu noktaya varmak için önce seninle birkaç bira içecek kadın bulman lazım. Bunun için önceki aşamaları geçmen gerekebilir. Başarısızlığa uğramaktan asla korkma. Başarısızlık sana ne yapmaman gerektiğini gösterir. Özel bir genetik yapıya ve yeteneğe sahip olan çok azımız dışında hepimiz ancak yeterince başarısızlığa uğradıktan sonra ne yapmamız gerektiğini öğrendik. Bunun formülü yok, deneyimi olur. Mesela artık "bıyıklarına ayran bulaşmış" dememen gerektiğini biliyorsundur :) Her zaman saçların düzgün, kıyafetin temiz (özellikle ayakkabıların), tırnakların kısa olsun. Hiç aklına gelmeyecek ayrıntılar kadının seni ciddiye almasını engelleyebilir. İşin güzel yanı kadınlar için görüntü bizim için olduğundan daha az önemli o yüzden temiz olmak dışında dikkat edeceğin çok fazla şey yok. Bir eşik var, o eşiği aştığın anda "bu kadar kolay bir şeyi nasıl bugüne kadar yapamadım" diye hayıflanacaksın.

Ekleme: Ha, bir enstrüman çalmayı öğrenirsen iyi olur. Yeteneğin yoksa zorlama ama :)

Son düzenleme: 8 Eylül 2014
    BodyCo, dogukank, mehmet2576 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    kitap okuma fikri çok iyi sözcük darağacını genişletir konuşacak bir şeyler bulursun ancak dikkat edilmesi gereken husus kızın entelektüel bilgisini bilmeden kitaplardan öğrendiğin derin mevzulara girmemendir yoksa sonuç hüsran olur tecrübeyle sabittir kızlarda insandır entelektüelide var olmayanıda var kitabı sevende var sevmeyenide var sen konuşmaya başla gidişata göre davran

Son düzenleme: 8 Eylül 2014
    Eresbos ve columbu bunu beğendi.
  16. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Ne utanıcan kardeş bırak onlar utansın be gir muhabbete asosyal olma gençliğini boş evde pc karşısında çürütme ilerde cocugun baba gençken ne yaptın derse boş boş takıldık oglum deme :D götür hatunları bak keyfıne daldan dala atla boşver gerisini 1-2 kızla tanış zaten o baş düğüm çözüldükten sonra her türlü düşürürsün kovalamasını bilceksin :D en önemlısı kendın ol yapmacık hareketlerden uzak dur oyle kız begenecek dıye kıtap falan da okuma delıkanlı ol yürekli ol dik dur cesur ol her türlü düşer

sosunaverenso bunu beğendi.
  17. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    lisede işe yarar en azından bizim lisede işe yarıyordu lise sonrası serserilerin yanındaki güzel kızlar bırak onlarla çıkmayı yüzlerine bile tükürmezler :)

sosunaverenso bunu beğendi.
  18. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    sana katılıyorum başkan aynı benım gibi düşünüyorsun yanlış anlaşılmasın da bende ezik goruyorum karşı tarafı bıraz bu sorunu arkadaş böyle aşabilir dedigin dogru :D

onur04 bunu beğendi.
  19. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Kitap okumak, aslında sadece kitap okumak ta değil, ne bileyim öğrenebileceğimiz her konuyu açıp internetten araştırmak, beklerken elimize geçen herhangi bir dergiyi-içindeki makaleyi okumak bize hayat boyu faydalar sağlayacak bir konu. Yıllarca l -manyak, lombak okuyan bir sanayi abisi diğerine kıyasla daha geniş espri/küfür kapasitesine sahiptir:) Kitap okudukça hayal gücü oluşur, gelişir, kelime haznesi zenginleşir, beyin daha pratik çalışır, karaktere göre de ya hazır cevap bir fırlama, ya sıkıcı bir entel vs. olur çıkıverilir, kısacası her konuda rahat edilir, her daim lazımdır. İnsanın kendini geliştirmesi gerekli, özellikle erkeklerin, çünkü hayat sorumluluğu genelde bize yükler veya cins özelliklerimizden dolayı bunu biz üstleniriz. Sağlık sporla, bilgi okumakla, maddiyat da çalışmak ve kafa patlatmakla devamlı daha ileri götürülmelidir.

Eresbos, ace1, doxux ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  20. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    çok doğru bende zaten bana birşeyler katan bilgileri okumayı severim ama bence kızlarında çok bilgili olması lazım nedeni anne oluyorlar sonuçta çocuk yetiştiriyorlar buda önemli

Sayfayı Paylaş