Kızlarla Buluşcam Pek İyi Değilim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merabalar benim bi problemim var yardımcı olursanız cok sevincem şimdi problemim şu ben endüstrü meslek lisesinde okuyorum biliyorsunuzki meslek liselerinde kız olmuyor benim orta okuldan bi kız arkadaşım var oda düze gidiyor aramızda onla cok iyi konuşuyoruz facebookdan arada yüz yüzede denk geldigimizde konuşuyoruz facebookda bi kızla konuşurken hiç sıkıntı çekmem kelimeler olsun cümlelerim olsun tam yerli yerine göre davranırım söylerim etkilediğim kızlar bile var neyse konumuza geçelim şimdi bu düze giden kız arkadaşımla konuştum dedim bi ara buluşma yapalım biraz konuşuruz dedim hem iyide olur bide bunun bana sözü vardı kız ayarlacam sana diyordu çevreside bayağı geniş kızın bende biliyorsunuz meslek lisesindeyim kız bulamam kaldık arkadaşımıza neyse rica ettim tamam dedi sınavlar bitsin buluşuruz falan dedi bende dedim yanınada 2 3 güzel kız al hem banada ayarlacaktın dedim tamam dedi oda işte fakat sıkıntım bu şimdi buluşunca napayım piknik yapacağız işte mangal falan yapmayı düşünüyorum ortam olacak yani bende yanıma bi arkadaşımı getirecem fakat şimdi ben nasıl orda getirdigi kızları etkilerim naparak etkileyim arkadaşlar kızlarla pis bi huyum var yüz yüze gelince konuşamıyorum pek biraz suskun oluyorum heycanlanma yok ama sadece tam olarak ne konuşacağımı bilmiyorum susuyorum onlar konuşuyorlar genellikle daha önceden bi kaç kızla cıkmıştım fakat biteli cok oldu onlardan sonra bidada kızlarla pek ilgim yoktu meslek lisesinede başlayınca kız yüzüne hasret kaldık
    bu arada ben 60 kilo 1.77 boyunda bi cocugum kilom pek yok ama boy iyidir kızların yanında bide esmerlikte var giyim kuşamımda iyi

2. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    eger o kızlar senden etkılenıcekse sen konussanda etkılenırler sussaanda zaten etkılenırse bu kızda mılletı adamı bulbule dondurur sen akısına bırak olayı.. ne bılım daha once pıknık anılarını anlat yaladna atabılırsın ılgınc seyler olsun fılan :D

Azi, Hymenalos, Zerk ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Bende şuna tav oluyorum ya ;

"ben 60 kilo 1.77 boyunda bi cocugum kilom pek yok ama boy iyidir kızların yanında bide esmerlikte var giyim kuşamımda iyi ":D

Sonuna bide İstanbul çevresinden 30 yaşlarında dul zengin az kullanılmış bayan arıyorum bakkalım var yazmadığınız eksik kalıyo :D :D

Bende de olduğu gibi bu sorun çoğu kişide var sanal ortamda bülbül olursun ama yüz yüze gelince sus pus :D buda öyle zamanla muhabbet ederek konuşarak açılır diye umuyorum.

eyyorlamam bu kadar hadi hayırlı işler . :D

Azi ve BenDayanamam bunu beğendi.
  4. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yok bi belirteyim dedim o işin şakası :D yinede eyw yorumlar için ama tuaf yaf sanalda oh tıkır tıkır yazarım yüz yüze gelince sus pus olur ne konuşacağımı şaşırrım yani :D

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    bence en iyisi muhabbetin gidişatına göre davranman. öyle çok kasma kendini. kendin ol sadece susma. normal hayatta konuşacağın zaman oradada konuş. zaten etkileneceği varsa etkilenir.

dipnot: benimde bir piknik durumu olmuştu. muhabbete fazla daldık etler oldu kömür :D

6. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    ortamdayken sessiz kalma derim yoksa burdamısın dilinimi yuttun diye bayat espiriler yapar kızlar mahçup olursun hiç konuşamassın bilmesen bile salla :D illaki biri tutar

7. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Olduğun gibi görün rahat ol sıkıntıya sokmazsan çok güzel kendini ifade etme şansı bulursun gereksiz konulara değinme .d

8. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    sadece kendin ol
    başka hallere girersen yapmacık olursan kendini kandırmış olursun
    ilişki bitecekse ilerde biter
    yani relaks ol kendin ol
    olacaksa olu
    olmicaksa olmaz