Kızlara karşı ciddi olmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Kasımpaşa34 tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bide şu var tabi herşeyide kızlar beğensin,kızlar beğenirmi gibi düşündüğümüz zamanda kendimize haksızlık etmiş olmazmıyız,bazılarıda beğenmeyiversin nolurki,sanki hepsi basma kalıp erkek tiplerindenmi hoşlanıyor.çirkin erkeklere ilgi duyan göbek fetişisti olan biçok kız duyuyoruz,bizi biz olduğumuz için beğensin yeter...

2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Kesinlikle katılıyorum.Kızlar beğensin derken insan farkından olmadan çok rahatsız bir konumda hissedebiliyor kendini.Adı ego mu olur başka bir şey mi olur bilmiyorum ama ben ne olursa olsun kendi gibi davranıp bazı kızları kaybetme riskini alanlardanım :)

fsmy bunu beğendi.
  3. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    ortasını bulmak lazım profilden anladığım kadarıyla yaşın 16 bunu dert edebileceğin bir yaş değil aslında.
    bu yaşlarda pek fazla ciddiyet olmaz aslında insan okul bittikten sonra ciddi oluyor genelde. okul ortamında falan insan hayatı tam olarak göremiyor ne çok ciddi ne de çok laçka olmak lazım. Ortasını bulman lazım. Yani şuan için dert edebileceğin bir durum değil gibi geliyor bana. Bende okul yıllarında çok hiperaktif birisiydim ama şimdi içine kapanık duygularını ifade edemeyen birisi haline geldim bu birazda yapı meselesi, istesemde değiştiremiyorum.

4. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Arkadaş ortamında sevilen ve liderlik vasıfları olan biriyim. Zamanında yaşadığım sorunlardan dolayı ciddilik yönüm ağır basıyor bazı konularda. Ama arkadaş ortamındada eğlenmesini bilen biriyim.
    Ben somurtkan biri değilim, sadece kızlar çok şımarık. Kız arkadaşım yok değil çok var. Ama olmasada olur böyle olacaklarına.

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
  5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ciddi olmaya devam. Ciddi ol bak cidden , ciddiyim , aşırı ciddiyim , ciddi ol diyorsakta kızlarla kakara kikiri yapma anlamına gelmiyor bu sadece sululuğa çevirmeyin işi (acı deneyimlerle sabittir)

Kasımpaşa34 bunu beğendi.
  6. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Neye göre ciddilik buda var

Ben küfür etmezken kız azına geleni söylüyor nesil değişti artık

Hadi onu geçtim

görünüşe göre gelen kız sayısı farklıdır bunu çevreden gözlemliyerek çok bariz şekilde anlayabiliriz. :)

Ben kızları sevmiyorum tavrım nettir lakin sülük gibi yapışıyorlar kurtulmanın yolunu arıyorum sizden ricam banada bi şunlardan kurtulmanın yolunu gösterin...

Sayfayı Paylaş