Kızlara karşı ciddi olmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Kasımpaşa34 tarafından 27 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Selam,
    Benim sorunum kızlara karşı çok ciddiyim. Eskiden böyle değildim ama yaşadığım olaylardan dolayı istemedende olsam böyle oldum sanırım. Ergenlik döneminde yaşadığım sorunlar olsun eskiden kilolu olmam olayı vs.

Eskiden kiloluyken ve body yapmazken çoğu kız tarafından umursamaz biriydim.
    Arkadaş ortamında liderlik vasıfı olan biriyim ve bayağıda bi çevrem var.
    Şimdi body yaptığımdan beri kilo verdim ve vücudum biraz daha gelişti. Yüzüme bakmayan kızlar arkadaşlık kurmaya başladı. Okulda zamanında yüzüme bakmayan bir kız çıkma teklifi etti ama kabul etmedim. Ben dış görünüşten çok insana değer veren biriyim.

Aslında bu kadar ciddi biri olmak istemiyorum. Önerilerinizi ve yorumlarınızı almak için açtım bu konuyu.

R10 bunu beğendi.
  2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kılolu oldugun zamankı tavrını devam ettır.
    Eger yapamıyorum dıyorsan tek onlar degıl sende degısmıssın demektır.

3. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ciddi olmak iyidir iyi. sürekli espri yapmaya çalışan, boş boş konuşan bir erkek kadar mide bulandırıcı bir şey olamaz.
    100 değil 1000 kıza sorsan ciddi erkek iyidir der.

Azi ve wrestler bunu beğendi.
  4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Evet oyle derler de dedikleri ile eylemleri ortusmez :) Nedense hep saklabanlar ile takilmayi yeglerler.

Kizlar ile ciddi olmak onlari bastan kaybetmektir.Ciddi olsaniz bile gostermeyeceksiniz, bilmeyecek umursamaz olacaksiniz ki yaninizda dursun yoksa bu kek zaten elimde basklari da olsun mantigi baslar :)

Karekterin yine senin olsun ama hakedene hakkettigi gibi davran. Maden dis gorunusun degistiginde seninle ilgilenmeye basladilar sen de ona gore davran onlara

Azi, xeonsteel, Body06 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben öyle düsünmüyorum.Bence kızlar bıraz neseli ve guzel saka yapan erkeklerden hoslanır.Her zaman cıddı olmaz sıkar dıye dusunuyorum.Tabı dozunu kacırmamak lazım bos bos konusunca daha cok sıkarsın :D

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

bir kadın olarak yazıyorum ama bütün erkekler, kadınları benden iyi biliyor maşallah. :D artık nerede okuduysanız bu yanlış bilgileri.

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    insan içinide dışınada önem vermeli herşey olduğu gibi kalmamalı şöyleki ben insanlara güler yüzlü iyi davranmaya çalışıyorum bazıları beni deli etsede içsel olarak kendimi olduğu gibi bıraksam saldırgan bağırıp çağıran biri olurum böylece kimse beni beğenmez genel kültürümü sürekli güncellerim yeni yeni şeyler öğrenirim bir ortama girdiğimde bi konu hakkında bilgilerimi paylaşırım yani aslında bu şu oluyor vücudumu geliştirirken içimide geliştiriyorum benim içimi seven böyle sevsin desem olmaz vücudumuzuda şekillendirdikçe daha iyi görünür ilgi çeker yüzümüzede bakım yapımca iyi giyinincede hoş bir koku sürüncede daha iyi görünürüz bu doğal bir şey bunda kızacak üzülücek bir şey yok bir kız tabiki içini dışını geliştirmiş erkeği sever erkekde dış görünüş olarak bir kızın sporcu bakımlı güzel iç görünüş olarak iyi bir insan kültürlü olmasını ister biz insanlar işin kolayına kaçıyoruz beni beğenen böyle beğensin deriz bu çok yalnış kendimizi her anlamda elimizden geldiğince geliştirmeliyiz bu biraz zor ancak böyle iyi bir iş buluruz kızların ilgisini çekebiliriz benim düşüncelerim bunlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:06 ----------

bu arada kızlar gerektiği kadar ciddi erkek sever fazla ciddilik iyi bir şey değil espri yapmak şart ama boş espriler değil fazla sululuğuda sevmezler sayın Lady.V.Vivien bayan olabilirsin ancak bütün bayanlar adına konuşman komik olur birde yaşın 19 sanırım örneğin 20 yaşında bayan farklı düşünür 28 yaşındaki bayan farklı düşünür 15-19 yaşındaki kızların beğendiği erkekler farklıdır 25-30 yaş arası bayanların beğendiği erkekler farklıdır çok kızla konuşmuşluğum vardır çok ciddi erkekleri sevmediklerini söylediler bana

Berkthagar, ---RamSes---, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Okumak mi :)ben bunlara tecrube diyorum. yasiniz daha 19(eger dogruysa) siz bana gore daha cocuksunuz ve boyle yazmaniz normal. kadinlari bilecek kadar cok kiz arkadasim oldu benim. Ortak noktalari birlestirdigimizde ortaya cikan resim boyle malesef ;)

Azi bunu beğendi.
  9. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ben yararı olsun diye söylüyorum yoksa bana ne.
    yaş büyük olabilir ama kafa olarak aynı yaştayız o yüzden yaşı bahane etmenin lüzum yok. thums:

Azi ve Predatel bunu beğendi.
  10. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ben dedim ama :) Beni yaniltmadiginiz icin tesekkur ederim ;)

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    burada kimse okuduğunu yazmıyor yaşadıkları gördüklerini yazıyor yaş önemli tabi hayat tecrübesi diye bir şey var yine yazıyorum bütün kadınlar aynı düşünmüyor lütfen dalga geçermiş gibi yorum yazmayalım

Azi ve Predatel bunu beğendi.
  12. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    dalga geçer gibi yorum yazmıyorum ama ukalalık da sinir bozucu bir şey.

13. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ukalalik mi hahahah :) bazilarinin yanlisi aslinda dogru olandir :) en basiti babaniza sorun size tatmin edici cevaplar verecektir. Eger lafiniz bana ise ukalayim evet 19 yasindaki bir cocuk gelip bana hayat dersi veremez. 19 yasindaki bir cocuk ileride fikirlerinin degisecegi konusunu ele alirsak su boyledir su soyledir diye atip tutamaz en basiti 19 yasindaki bi cocuk glelip bana kafa olarak ayni yastayiz diyemez... Once benim gorduklerimi bir gorun, kalbiniz kirilsin once , sonra bir sevin, hickira hickira aglayin once bir omuz bile bulamadan, kalbiniz kirilsin bir once daha sonra gulumseyin hayata herseye inat .ama bu donence oyle bir tekrarlansinki kendinizi aptal yerine koyarak ayni seyleri bir kac defa tekrar tekrar yasayin... Daha sonra farkina varin ki aslinda oynadiginiz oyunda kendi kendinize yeniliyorsunuz....

ondan sonra benim gibi ukala olup cikarsiniz.Kizlari pek takmazsiniz. Ogrenirsiniz cunku ne istediginizi onlardan nasil alacaginizi... Hayata dersiniz ki ben buyum kabulleniyor musun ? Her zaman bir cumlen vardir hayata karsi, hic bir zaman pes etmezsi bundan sonra ,cunku bilirsin. Neyin ne oldugunu,aslinda senin kalbini kiran seylerin onemsiz oldugunu anlarsin. Uzun yillar alir bunu anlamak ama anladiginda ise aslinda eline igne battigi zaman sadece senin caninin yandigini ogrenirsin kimse ahhh lamaz senin yerine :) iste o zaman ukala olursun liseli ergen gozunde,cunku ne istedigini bilirsin... O seni yargilar sadece , ama aslinda sadece buyumeye calisan bir aptaldir. Aptal oldugunu bilmez cunku dunya onun etrafinda doner sadece , aslinda yalnizca o oyle sanir. iste bu yuzden

Buyu kucugum cunku hayat cok acimasiz....

Berkthagar, Akay, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. mehmet12

mehmet12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    denge arkadaşım, ciddi olmak iyidir, fazlası sıkar. Dengeyi kurman gerekir..

15. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    öncelikle 28 yaşıma geldiğimde aşk ya da erkekler üzerine düşünen biri olmayacağıma eminim. muhtemelen daha önemli işlere kafa yoruyor olurum.
    şimdi sen bana liseli ergen dersin ama yaşlıların hep yaptığı bir hata vardır; gençlerin her daim kendilerinden iyi bildiğini bilmezler. şu dünya gelişiyor senin öğrendiğin aşk meşk mevzularını artık gençler 15 yaşında yaşıyor ve öğreniyor. sen 15 yaşında sokakta top koşturuyorsunudur ama şimdiki ''ergenler'' dünya üzerine düşünebiliyor.
    senden sonra gelen kuşak her şeyi senden önce öğrenecektir, senin bilmediklerini de öğrenecektir, senin yaşına geldiğinde ise senden bambaşka bir insan olacaktır. ondan sonra gelen nesil de aynı şekilde. bu dünyanın kuralı. ancak ortalama insanlar bunu anlamamakta direniyor nedense.
    bunun dışında istersen 50 yaşına gel bir kadını benden iyi anlayamazsın, anladığını iddia edersen de ukalalık etmiş olursun.
    ayrıca benden daha iyi bildiğini iddia etmenin yolu, benden 8 yaş büyük olman olmasın. bu bir tavsiye; öğrenmeye kapalı olman senin zararına olur sadece.

cece1 bunu beğendi.
  16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    iş kadınların istediği erkek kararterine gelince çok netlik kazanmıyor..genelleme yapmak çok doğru değil..
    fakat kadınlarda çoğu zaman şunu görüyorum; komik, zeki erkeği severler ama şaklaban , yalaka ya da yapışkan olmayacak..hatta kendini çok açmak değil biraz gizem bırakmak lazımdır..karşı tarafın zihninde "neden bu kadar ciddi? ya da neden kaçıyor?" sorusunu sordurabiliyorsanız o gizemi sağlamışsınız demektir..yani alabildiğine herşeyi insanların gözünün önünde yaşamak çok tercih edilmemeli bence..ha belki bazı trenleri kaçırırsınız ama asıl beklediğiniz kadın belki 5-6 tanesi kaçınca gelecektir..

olayın bir de kadınların korunma içgüdüleri tarafı var..bu tarafta her ne kadar çoğu kadın kudretli olduklarını göstermek için bunu reddederler ama güçlü, iradeli, yanında güvende hissedilen erkek aslında bilinç altında tercih sebebidir..bunu vg.ci olduğum ve inanmak istediğim şeyi söylediğim için değil bizzat eşimden biliyorum..

son olarak karşılıklı polemiğe girmenin ve sidik yarıştırmanın gereği yok..kimse tam anlamı ile kadın , erkek profesörüyüm diyemez..herkes fikrini başkalarına sataşmadan beyan etsin lütfen..

Berkthagar, Predatel, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    benim çevremdeki kızların da oldukça büyük bir bölümü de ciddiyetsiz, haşarı tiplere çok prim veriyor. lafa gelince, bu insanların çoğu ciddi erkek hayranı. bir yerde hata var ama nerede bir türü anlayamadım :D

18. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    ciddiyetle sıkıcılık arasında çok ince bir çizgi vardır,cool olmakla kasmak arasındaki gibi,mesele o çizgiyi doğru çizebildiğinle alakalı;)
    ayrıca kadınlar nasıl düşünürle başlayan cümleler doğru olmayabiliyor herzaman,sebebi her erkeğin aynı olmadığı gibi her kadında aynı olmayabilir,ortama,zamana,mekana ve karaktere göre nasıl davranman gerektiği değişebilir,bunu iyi yapanlarımız zaten başarılı oluyor genelde:)

Rambo16 bunu beğendi.
  19. cekkilicinipisl

cekkilicinipisl Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Gevşek adamları hiç sevmem. Çevremde de bulundurmam. Nedense bana aptal kıralın soytarıları olur ya, 1.20 boyunda... O tarz aklıma gelir ve hemen yanlarından uzaklaşırım. Şöyle de bir huyum var, onun yanında takılan bir kız gördüğüm vakit ne kadar sevimli olursa olsun o kıza da içten içe saygımı yitiriyorum. Gözümde o soytarının yardımcıları oluyorlar. Her şeye kaskatı durmakta çok kötü tabi ki. Bence gevşeklik neyse, kaskatılık da aynıdır. Ha ikisi arasında tercih zorunluluğum olsaydı, kaskatılığı tercih ederdim o ayrı... Bütün kızlar aynı değildir evet. Bir ilişki yaşacaksan, kalbinden geldiği şekilde hareket etme. Ne yazık ki 10 üzerinden 10 seviyorsan, gösterimi 7 olsun. 7 gibi dur. Ne yazık ki diyorum. Böyle düşünenlere küfrederdim. Ama hiç aklın almayacak insan bile bir gün çekip gidebilir. Hayatında mutlaka biri sana çok fena koyacak. O kızı iyi seç, kaliteli olsun. Kaliteli kızın koyması, hayatına yön verir. Sürtüğün koyması hayatını mahveder. Yani daima kaliteli kız sev.

20. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Dışarıdan bakan birinin size ağırbaşlı veya çekingen demesinin arasında çok ince bir çizgi vardır.Dengeyi iyi kurmak gerek.

fsmy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş