Kızlara üstü kapalı mesaj verme.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MERAKLI tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    bende lisedeyim fakat dediklerine katılmıyorum ilerde inş. senin gibi görürüm bende öyle çok kızla çıkma gibi bi derdim olmadı bu yaşıma kadar gereği kadar oldu olmadı konumuz bu değil genel olarak hissedilenler unutulmaz soyut kavramlar insan üstünde somut kavramlardan daha büyük bir iz bırakır bu kadarını söyliyim tek dileğim bi gün senin gibi düşünüp bardan kız düşürmek :) ama hayata bakış açım bu yaşta olmama rağmen oturduğuna inanıyorum.üzüntüm forumdaki çoğu profesyonelin (yarışmacı değil genel anlamda) de sizin gibi düşünmesi

bunun dışında konuda genel olarak samimi,içten,kendizin olun yeter dediğim gibi 2 3 kızla felan çıkmışımdır kimsenin peşinden koşma gibi bir derdim olmadı bu yüzden 1 ayı geçen ilişkide yaşamadım ama nedense hep karı kız konularını millet bana açar. anlamam ben diyorum hala napıyım diyince bende tavsiye veriyorum :D deneme yanılma yoluyla şimdiye kadar öğrendiğim kendin olunca gerisi çorağ söküğü gibi geliyor.

iyi forumlar

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sayın AkrepHan öncelikle bardan kız arkadaş bugüne kadar sadece 2 tane buldum barı diskoyu çılgınca dans etme ve güzel bir içki içme yeri gibi görürüm daha çok diğerleri ile spor salonu arkadaş toplantısı vs yerlerde tanıştım kimileri ile uzun sürdü kimileri ile kısa sürdü zaten 13 kız arkadaşın 4 tanesi avrupadandı romantizm sevgi saygı bunlar benim içinde önemli ama aşk yok işte bunu bi 10 sene sonra sende göreceksin şuandada yorumlarını takip ediyorum yaşına göre çok şey yaşamışsın ama dahada çok şey göreceksin bundan emin ol ben fakir orta zengin yada çok zengin çoğu bayanlarla konuşmuşluğum vardır sohbeti severim onlarla burada demek istediğim bir erkek nasılsa onuda beğenecek kadında öyledir yani ekonomik durumu iyi yurt dışında eğitim görmüş bakımlı şirin güzel hanımlar erkeklerininde aynı ilk başta zengin bakımlı kültürlü yakışıklı biri olsun ister işin tuhaf yanı çok sıradan kızlarında okul sonrası brad pitt gibi adamları hayal etmesi ve ortalama bir erkeği küçük göstermesidir tabiki kendiniz gibi olacaksınız başkası oldun mu kaybedersin yapmacık olur çünkü ama artık biz erkeklerin her konuda kendimizi geliştirmemiz gerektiğine inanıyorum böyle olunca daha çok bayanların dikkatini çekeriz ve iş hayatındada başarılı oluruz çünkü sıradan biri her yerde bulunur önemli olan sıradanlıktan kurtulmak bunun içinde emek harcamak önemli fitness vg yapmak bile aslında bizi sıradan olmaktan çıkartıyor bu bile güzel evet sevgi saygı gibi soyut şeyler önemli ama hayat trafiğinin daha huzurlu ve mutlu akması için parada gerekli birde senin gibide düşünen var benim gibide bunlara pek takılmamak gerekir

3. oguzhan59

oguzhan59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  4. CK

CK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda yazacağım çok şey var ama şöyle söyleyeyim genel anlamda MERAKLI gayet doğru bir yolda devam ediyor ona karşı çıkanların da kendilerine göre elbette mantıklı açıklamaları var ama tam tersine sizlerin göremediği çok şey var ve yanlış yoldan gidiyorsunuz.Son olarak MERAKLI merakımdan soruyorum oyuncu musun?

MERAKLI bunu beğendi.
  5. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Hayır değilim =) neden sordunki ? (merakımdan =) )

6. won_dutch

won_dutch Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    YAHU WALLA YANLIS anlamayın ama hıc mı mızah anlayısınız yok ben kocaman adamım guldum , demedım ne kadar sacma neyı var yahu emege saygı adam ne gusel neselı bırsey yazmıs yapın mı dıyor .... ha bırde gercekten degındıgı seylerde cok onemlı olan seyler var sac tırnak meselelerı yılısmama meselelerı gıbı yanı olur yonden goreklım lutfen arkadaslar.. kırmayın ınsanların hevesını adam waktını ayırmıs bu forumun bır ferdı sızın ıcın bırseyler yazmıs sızde hemen adama sole boyle:(:(:( lutfenn

rockybalboa7 ve MERAKLI bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş