Kızlar ve Body?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HushMoney tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    İnstagramda baktığımda bir çok kızların vücutlu erkeklerin fotoğraflarını paylaştığını çokça görmeye başladım hele şu adonislerimize olan hayranlıklarını tahmin bile edemezsiniz ne kadar kızdan kıza değişse bile kural bu sanırım:)

Şüphesiz ben bu sporu bayanlar için şov ve gösteri için yapmıyorum kendime kendimi ve insanlara beni ispatlamak için yapıyorum Buna inanıp inanmamak size kalmış ama tabikide yolda bir kız hatta bir çok kız bana baktığında size baktığında herkesin egosu tavan oluyodur illaki.

Peki siz vücut yapınca özgüveniniz arttı mı? Kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Kızlarla aranız nasıl? :)

egemennn bunu beğendi.
  2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Guzel bi konuya deginmissin.Ben ki 1 2 sene oncesine kadar kizlarin yuzune bile bakamazdim, ciddi anlamda utangaç, asosyal ve sessiz biriydim.Kilo verip bb yapmaya basladigimdan beri inanilmaz derecede ozguvenim artti, bence psikologlara bu yuzden giden insanlara bu spor tavsiye edilmeli.Sadece goruntumden dolayi artmadi ozguvenim, hem salonda ister istemez bi iletisim kuruyosunuz yardimlasiyosunuz mukemmel bi ortam, sadece kizlardan degil her insandan cekinirdim; iyi aksam diycem acaba sesim degisik mi cikar falan derdim ama oyle bi derdim kalmadi artik, fakat ozguveniniz sizin onunuze geçmesin,ego olusturmasin -fazla ozguven- buna hep dikkat etmeye çalışıyorum calisicam da..

Eskiden olan utangacligim vs hâlâ biraz var ama eskiye oranla cokcok iyi durumda bu kadarcikta olsun :)

Teşekkürler bu baslik icin takipteyim bakalim diger uyeler ne durumda :)

HushMoney, Yaver27, Lorethlorien ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Birazdan bu başlığı topa tutacaklar :) üzerinde kalan utangaçlık değil @egemennn , birden fazla üniversitede ders veren, ülke genelinde kitapları okutulan, seminerlerde konuşmalar yapan bir profesör de dahi bulunabiliyor, duyarlı insanlara özgü bir duygu ve özgüvenle hiçbir ilgisi yok. Kendimizi kandırmayalım, dünya üzerindeki ruh sağlığı yerinde olan her insan daha iyi görünmek ister, yaptığımız sporda daha iyi bir görüntüye sebebiyet veriyor. Ancak hepimizin spor yapmak için farklı sebepleri var, hepside saygıyı hak ediyor, sadece görsellik amacıyla bu sporu yapanlara da saygı duyuyorum, yanlış yolda sayılmazlar, ama yeterli değil. Yakın zamanda bu konu farklı başlıklarda fazlasıyla gündeme geldi, işin özeti her yönde kendini geliştirmek ve her daim mütevazi olabilmek, aksi halde zararı faydasından çok.

telepati, HushMoney, Yaver27 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. Larkozss

Larkozss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bilgisayar programcılığı
    Yer:
    ISPARTA
    Ben kızlar için yapıyorum ve vücudumun orantılı olması için yani yakışıklı olmak için :p

HushMoney bunu beğendi.
  5. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Allah askina yeter ya, usandim kiz sohbetinden ama aslinda daha cok sinirimi bozan sey icerigi bu gibi olan konularin bilimsel bir makaleden daha fazla okunuyor olmasi...

Lg Smart World

HushMoney, Mustimusti, columbu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. Larkozss

Larkozss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bilgisayar programcılığı
    Yer:
    ISPARTA
    ya ne bekliyosun kardeşim :D

HushMoney bunu beğendi.
  7. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Saygi cercevesinde soyluyorum lutfen yanlin anlamayin oncelikle ben sizin kardesiniz degilim, bodyforum adi altinda Turkiye'de gercekten kaliteli bir is yapan, insanlari bu baslikta belli bir amac icin bir araya toplayan hicbir karsilik almadan ve beklemeden calisan bunca insana daha fazla saygi gosterilmesini bekliyorum, beklentim bu.

Lg Smart World

Mert's, Yaver27 ve columbu bunu beğendi.
  8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    tv ana haberin sokak röportajında hanımlara "neden süsleniyorsunuz?" diye sorduklarında, yüzde 90 üzeri bir kesim, "erkekler için değil tabi ki, biz kadınlar için süsleniyoruz" cevabını veriyor. aslında bu, kadınların kıskanç sevgili ve kocalarını uyutmak için söyledikleri koskoca bir yalandır. eğer doğru olsaydı, kız yurdundaki kız öğrenciler banyoya tuvalete gitmeden yahut kantine inmeden önce kuaföre uğrardı. ama dışarda süslü püslü dolaşan bu hanımların, kız yurdunun içinde yahut kadınlar hamamında mahallenin delisi gibi dolaştıklarını da biliyoruz. kocasına deliler gibi bağlı ve kocasından başkasını gözü görmeyen hanım bile sokağa çıkarken aynada kendini kontrol ediyordur muhakkak.. güzel bir görüntü, ya da bazılarında aşırıya kaçmak suretiyle beğenilme arzusu , kadın-erkek, insanın doğasında var. dişçiye giderken dişimizi fırçalamak, doktora giderken hassas bölgelerin kıllarnı kontolden geçirmek dahi herhalde birçoğumuzun yaptığı şeylerdir.. aklı başında hanımların görüntü ve cüzdandan ziyade karaktere baktığını düşünüyorum ama, koskoca bir göbek, sarkık kalça, göbeğe kadar inmiş göğüsler, tombiş tombiş yanaklar, erkek dahi olsa kimsede iyi bir görüntü sunmuyordur.
    hele ki evli erkekler kendine özellikle dikkat etmeli. kadınlar da... erkekler birbirinin eşi hakkında, hele ki kilosu hakkında katiyen yorum yapmaz ama, kadınlar yorum yapmayı pek sever. düşünsenize, eşiniz ince narin fit bir görüntüye sahip iken, sizin göbek iki metre önden gidiyor... bir zaman sonra, çevreden aldığı olumsuz yorumlar, eşinizin size bakışını bile değiştirir. ki o kilo ile sağlıklı bir cinsel hayat da zaten imkansız. zamanla eşinizde soğukluğa bile sebep olabilir. ama düzgün bir görüntü, fit bir vücut, her an sizi kaybedebileceği düşüncesini eşininizin kafasında diri tutar, aldığı yorumlar gururunu okşar, bu da evliliğin daha da sağlam temellere oturmasına yardımcı olur.
    bizim antepli kadınları yolda görüdüğüm zaman, saçını başını yolasım gelir. erkekleri çalışkandır , her daim çalıştığından, aşırı kilo problemi pek olmaz. ama kadınlar... evlenene kadar manken gibi dolaşır, evlendikten 6 ay sonra 120 kilo. yazık arkadaş o kocana yazık. ben o kocanın yerinde olsam, 6 ay süre veririm. ya zayıfla, ya da doooğru babanın evine.

9. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Genel olarak bu konuda yapılan araştırmaları ve fikrimi söyliceğim . Yapılan araştırma sonuca 18 yaşından önce bayanlar için erkeğin kaslı olup olmaması çok önemli değil yani genelde lise döneminde kızlar sırf kaslı güçlü omuzları geniş kol kasları var diye bir erkeği çekici bulmuyor onda ilk yüze dikkat ediyor . Ama diğer bir taraftan 18 yaşından büyük bayanlar için omuz genişliği kol kasları çok önemli bir yere sahip oluyor çünkü o dönemlerde bayanlar yanlarında kendini güvende hissedebiliceği güçlü ve sert yapıda görünen kaslı erkeklerden hoşlanıyor .

Benim fikrim : Bende bu spora kızlarında görüntü olarak beğendiği bir fizik yaratmak için başladım ama burda önemli nokta şu sadece kızlar için başladım demiyorum . Ben bu sporu güçlenmek için sağlam görünebilmek için bana karışıcak adamın bikere daha bana bakması içinde başladım . Kimse bu spora başlarken olayın kız yanını düşünmüyor değildir ama sadece kızlar için yapmak bence kendinize ihanettir neden derseniz siz o kadar ağırlığın altına giriceksiniz kan ter içinde kas yapıcaksınız o beğendiğiniz kızlar abur cuburla totolarını büyütmekten başka bişey yapmıycak . Beğenilmek güzel şey ama kaptırmayın kendinizi bazı tipleri görüyorum kol kasını sıkıp durdukyere kızlara ''hadi dokunsana dokunsana gördünmü sertliği'' vs gibi şeyler söylüyorlar bu hale düşmeyin arkadaşlar biraz empati kurun bir kızın gelip kalçama dokunsana demesinden ne farkınız kalır .
    Not : benimde kız arkadaşıma eskiden sıksana dediğinde sıktığım oluyordu farklı gözle bakmayın lütfen burda fark gelen geçene yapmak .

HushMoney ve columbu bunu beğendi.
  10. Larkozss

Larkozss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bilgisayar programcılığı
    Yer:
    ISPARTA
    tek kelime mükemmel katılıyorum :)

Yaver27 ve HushMoney bunu beğendi.
  11. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Spor her derdin devası bende tıpkı sizin gibiydim sporla aştım bu durumu:) Diğer üyelerimiz ne durumda bakalım..
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Kasım 2014 ---
    Sizin bu konu hakkında düşünceniz yok ise cevap yazmayabilirsiniz zorla okutmuyoruz. iyi günler:)
    Burası konu dışı.

Sokakta bir bakkaldan bir şey aldığınızda bakkaldaki çalışan size kardeşim dediğinde de kardeşin değilim diyor musunuz? ben size zorla okutmuyorum bu başlığı kızlarla ilgilenmiyorsanız yorum yapmayın burası beslenme bölümü gibi bi bölüm değil konu dışı.

egemennn bunu beğendi.
  12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] kaslı erkek gördüğünde "oha yaa, çok güsel" diyen kız.
    [​IMG] kızların kendine baktığını gören kaslı erkek...

HushMoney ve Mustimusti bunu beğendi.
  13. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    egonuz özgüveniniz yükselebilir problem yok ama allah askına cok saglam bi vücuda ulaşmadan sanki kanatlardan kol kapanmıyormuş gibi yürümeyin harmandalı oynamaya çıkan penguen martı karışımı bir görüntünüz oluyor

columbu bunu beğendi.
  14. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş