Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. kurtadam

kurtadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    crespoya kesinlikle katılıyorum sorun bence biraz türk kızlarda ben türk kız arkadaşlarımdan çok olumsuz eleştiriler aldım :) hatta midesinin bulandığını söyleyenler bile oldu :) ancak yabancı arkadaşlarımın neredeyse hepsine yakını hoşlanıyor onlar vg leri daha çok tutuyorlar kesinlikle.

2. jericho

jericho Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    iğrenç olduğu içinmi yiyecekmiş gibi bakıyorlar?:)

3. oceans166_

oceans166_ Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ne ıstedıgını bılıyomu kı vucudu begenicek yada begenmıyecek...estetık onemlı olan... yanı cok kutlelı olup ta estetık bı goruntun varsa emın olun ıgrenmezler... ama ıskelet yapın ıyı dııl ve kas ı ıyı tasıyamıyosa... o zmn sorun var demektır... yanı vucutla alakalı dııl aslında olay... goruntuyle alakalı...

4. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi düşünelim,
    Birkaç genel kanı var halk arasında. Mesela uzun saç, erkeklere yakışmaz derler bazıları.
    Ama Lost izlerken Sawyer'i gördükleri zaman tabiri caizse dibi düşer aynı kişilerin..
    Çok kaslı olma çok igrenç duruyor derler, ama nerede kaslı erkek görseler peşinden bakarlar.. Yorumları siz yapın artık

5. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok kaslıya iğrenç diyeceklerini sanmam,her kası olan güzel vücutlu olacak diye bir şey yok kası olmayan birinin vücudu kaslı olan birine göre daha güzel durabilir veya terside olabillir....Nedir güzel vücut tanımı nedir önce bunu yapmak lazım....

6. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Orantılı bir şekilde olup keskin hatlarla da ayrılmamış ama bulk da olmayıp fit ve kaslı vücutların genel olarak beğenildiğini düşünüyorum. Çevremdeki kadınlarla konuştuğumda da bence kadınlar da gayet bu konuda zevkliler... Lakin gidilip de sırf ölçü almak adına aşırı derecede bombe bicepsler yapıp ve aşırı şekilde vücudu yarık yarık bir şekilde parçalamak haliyle hoş durmuyor. Kaslar birbirinden parçalanacak ama çizgisel tatlılıkta, yoksa çok itici durmakta... Bulk vücutların zaten neden beğenilmiyorum deme lüksü de olmamalı. Benim gözlemlerim ve düşüncelerim bu şekilde...

Son düzenleme: 8 Mart 2010
    Berkthagar ve okaaan bunu beğendi.
  7. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Güzel erkek vücudu - çok kaslı ya da az kaslı farketmez - artık kadınlara yönelik bir obje olmaktan çıkmış ve erkeklere yönelik bir obje haline gelmiştir. Erkeklere yönelik ürünlerin reklamlarına dikkat ederseniz çok sağlam çocukları kullanıyorlar. Aynı şekilde kadınlara yönelik ürünlerin reklamlarında da çok güzel bayanları kullanıyorlar. Bakınız; kozmetik ürünleri.

Dünyanın önemli moda markalarının reklamlarında kullanılan resimleri incelerseniz beğenmesi istenilen grup kadınlar değil erkeklerdir. Biz özendirilme hikayesi bir kendini yerine koyma ve ideal olana hayranlık var. Bence.

Animasyon ve okaaan bunu beğendi.
  8. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten yağlı ve bulk olmuş birisi, zaten sporcu olarak algılanmıyorki şişman bir insan gibi algılanıyor bilmeyenler tarafından öyle kabul etmek lazım....

9. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bunun acıklaması tek kelime bence.''yakışana''

10. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    'Plaj vücudu' dedikleri olay... Genelde kızlar; fit, sıkı, aşırıya kaçmamış kaslanmayı severler. Profesyonel vücutcuları tepeden tırnağa beğenen bir bayana ben hiç rastlamadım. Bir de Jay Cutler'ın eşine sormak lazım :)

11. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    okii

Muscled girl bravo benim yıllardır anlatamadığımı 1 cümleyle anlatmışsın tartışmaya gerek yok aynen katılıyorum..thums:

muscled_girl bunu beğendi.
  12. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    kizlar fazla kasa igrenc derken hayallerindeki vucut tarzi 1. deki gibi oluyor.
    fakat sorun bakalim sadece fizige bakarak. sahin k gibi birinimi secerler yoksa ed van amsterdam gibi birini mi? bence bu iki secenek sunulsa kesinle ed i secerler

Ekli Dosyalar:

13. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Tabi ki 1 seçerler....Ama inan bana ummadığın şekilde şahin kayı seçenler bile olur..Nasıl ki şiman kadınları beğene var aynen öyle...tabi 3 sırayı alır o ayrı:)

Bu arada 1 resimdeki bütün kızların hayalidir demekte yanlış olur çünkü erkeklerden örnek vereyim nasıl balık etli seven normal seven var buda öyle ama genel anlamda sportif olmak + dır......

Mesela murat bozu sexi bulurlar pürüzsüz bir cildi ve sportif bir vücudu var ama zerre kas yok yani çok değişken bir konu yakışana en doğru kelime...

Nasıl ki benim ankette sexi kadın tartışıldı ortak noktayı bulamadık kadınlar içinde aynı emin olsonuçta robot değiller fikirleri farklı olacaktır elbette

Son düzenleme: 9 Mart 2010
  14. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bide kizlar sevdikleri zaman fizige cokda fazla takilmiyorlar. sanmiyorum bir kiz sevdigi bir erkegi fazla kasli diye biraksin .

15. voyager77

voyager77 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kızların aradığı vucut tipi abercrombie&fitch mankenlerinde olan arkadaşlar. Hatunların gözleri fal taşı gibi açılıyor. Uzun ince define vucut ve adonis kasları.

16. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    1.Bu bir yaşam tarzıdır.Farklı olmanın en belirgin göstergesi ve çelik gibi bir irade ile müthiş bir çalışma gö..ünün olduğunun kanıtıdır.Karşındaki insanla konuşmadan kendini anlatabildiğin bir spordur ve Asla Kızlar beğensin diye yapılmaz.

2.Aynaya baktığında gördüğünü beğeniyorsan bu hareketlerine ve bakışlarına yansır karşındakide bundan etkilenir ve kim ne derse desin beğernir belki belli etmez ama kesinlikle beğenir önemli olan önce senin kendini beğenmen gerekir tabi birde zevkli bir bakışın olması lazım yani sen zevksizsen kendini beğensende farketmez genel olarak beğenilmezsin

Birde en önemlisi bir VG'ci sadece sokaktaki duruşuyla fiziksel olarak değerlendirilmemeli hayatımızın yarısı yatakta geçiyor bu sebeple yatak performansını görmeden yorum yapan kızları ciddiye almamak lazım bu kadar emek vererek sadece vücudunun belli yerleri güçlenmiyor heryerin güçleniyor :)

GreenStreet, Juggernaut, sultanmehmed ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  17. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İnsanları sadece fizik olarak değerlendirdiğimizi varsayarsak O 1'le beraber olmak istemeyen kızın ben aklına şaşarım :)

18. gfb_zorba

gfb_zorba Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Danışmanlık
    Yer:
    ÇoRLu
    Bence birazda kızların erkek ego'suna bakış açısıyla ilgili bir durum bu. Çünkü kendi ego'larını göz önünde bulundurmadan karar verebiliyorlar.
    Misal ben 1 gibi bir vücudum olsun diye senelerce spor yapmaya razıyım. O vücuda sahip olduktan sonrada neden olmasın deyip sırf ego ve aynadaki görselliği düşünerek hırslanarak vs gibi nedenlerle 3 gibi olmaya çalışırım.
    Kadınlarda aynı durumu yaşarlar süper bir fizik için uğraşırlar. Aradaki tek fark onlar aynada güzel görünüp beğenilmek için ben gibi düşünenler aynada güzel durup kendime hayranlıkla bakabilmek için...

19. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ya farzet ki surat hepsinde ayni , karakter hepsinde ayni tek fark fizik. fakat 1 yok 1i gorme 2 ve 3 var hangisini secerdin sen?

20. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    aslında beğeniyorlar ama biz yüz vermediğimiz için iğrenç diyorlar..Bir çok kız arkadaşım vücudumu beğeniyor ve çok güzel olmuş devam et diyorlar öğrendiğim kadarıyla karın kası omuz genişliği ve gögüsler kızların en çok ilgisini çeken bölgelermiş bir kaç kızdan aynı cevabı aldım :)

Sayfayı Paylaş