Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    sleepy konu "kızlar neden kaslarımızın iğrenç olduğunu düşünüyor" yani fit ve abartı kaslı fark etmiyo konu başlığına dikkat edersek ki bence konu başlığından çıkarak farklı yerlere değinmeliyiz sende öyle yapmışsın. bnce fit vücudun açılımı da kişiden kişiye değişir ben 37 parçalı bi kolum,şekilli ama küçük göğüslerim parçalı dar omuzlarım olsa kendime aynada fit diyemem... bnm için fit görünmek hem kalıplı olup aynı zamanda kaslarını belirli bi kailteye,parçaya ulaştırmaktır... ama kızlara bakarsan bnm çevremdekiler de beğenmiyor,çok irisin,yanımızda dolaşma(şakayla karışık) dedikleri oluyo... ama bir yerlerde otururken özellikle yazın bana bakılması hoşuma gitmio değil:)içlerinden hayvan ws deselerde...

2. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Vendetta ben daha çok fit tanımını kızlara göre yaptım. Sonuçta onların gözünden bakıyoruz olaya:)

İnan Ryan Reynolds - Blade Trinity hali bile fazla onlar için. Ki bence fit vücut odur.

Olabildiğince gözlemlerimi anlatmaya çalışıyorum size faydalı olabilmek için;):D

Tanımlarımda zaten genelde örnekler verdim.

Böyle farkların olması normal. Biz yaradılış itibariyle güçlü olup hayatta kalma dürtüyse doğuyoruz. Onlardan farklı düşünmemiz çok normal.

Onlar Venüs' ten biz Mars'tan.:)

3. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Boşversenize kızları :)
    Sizi beyenen her türlü beyenir , kas'ı onu bunu bahane yapanı salla gitsin.
    Benim manitadan yana öyle bir sorun yok çok şükür :) Olsa da fark eder mi ? :)

4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Manitasıyla bu konuda sorun yaşayan biri olduğunu düşünmüyorum zaten:)

Konu neden beğenmedikleri? Yani onlara ne itici geliyor?

5. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün bi arkadaşıma sordum ( kız ) , cevabı ;
    Sevmiyorum işte , o ne ayı gibi.
    Yanında küçücük kalırım , kodumu oturtturur.
    vb. Ne zaman , hangi kız'a sorsam bu tür cevaplar alıyorum.
    Bizim ülkemizde body yapan erkeklerden hoşlanan kız sayısı çok az.
    Ayrıca vandetta arkadaşıma katılıyorum. Para ! :)

6. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Kız dövebileceği birini arıyormuş heralde :)

Şaka bir yana şunu anlıyorum arkadaşının söylediklerinden.

Daha önce de bahsettiğim gibi kütleye verilen önem estetiğe verilen önemden daha fazla. Hatunların gözünü korkutan ve beğeniyi azaltan da bu kanımca.

7. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bence herşeyin aşırısı kötüdür o yüzden
    doğal ve estetik herkesin tercihi
    ripped olmasına gerek yok toned olsun yeter

8. bluesbrothers

bluesbrothers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbet meslek
    Yer:
    USA(boston) türkiye (istanbul)
    arkadaşlar tekkelimeyle kedi uzanamadığı ciğere mıdar dermiş kıskanıyorlar arkadaşlar ilgi çekiyoruz dikat çekiyoruz hemde onlar gibi deli gibi makyaj yapmadan falan bence ondan :D

9. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    herşeyin aşırısı kötü diorsa kızlar,o zmn aşırı zengin erkeklere,aşırı yakışıklı elemanlara da kötü desinler de görelim,hangi kız aşırı güzel olmak istemez,herkesin gözü üstünde olsun istemez ki,bir vücut geliştirmeci de aşırı kaslara sahip olmak isteyebilir,dediğim gibi bu olay para olayı beyler,vücut,zeka felan ikinci planda...

Berkthagar bunu beğendi.
  10. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    aşırı zenginlikte kötü
    aşırı yakışıklılıkta güzellikte kötü
    makyaj yapmıyorum normalde, kimse yapmasın
    bazen yapıyım diyorum
    süper bi duygu, arada sırada
    tabi onunda aşırısı kötü
    neyse tartışmayalım
    tercih meselasi tabi

11. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    tartışılcak bişi yok genel anlamda kızlar için dedim. tabi ki senin gibi paraya fazla değer vermeyen insanlar da olabilir. kesinlikle tartışma çıkarmak için konuşmuyorum yani

ciara bunu beğendi.
  12. gürol

gürol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar işte nezaman bizi anladılarki

13. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Kız annadı, erkek annamadı olayına dönmüş olay.

Şunu bilmeniz gerekli, bir erkekle bir kız aynı konuda farklı şekillerde düşünebilir. Yaratılış gereği illâ ki böyle durumlar olacak.

Anlayamadığınız bir konuda veya anlaşılamadığınız bir konuda "Of beni ne zaman anladın" ya da " Bu ne kadar mantıksız" demek yerine, saygı gösterin ve karşılığında saygı bekleyin.

İnsan ne kadar empati yaparsa yapsın, bazen karşıdakinin gözlerinden olaya bakamıyor. Hele ki bir kadın ve bir erkeğin arasında zaman zaman bunun yaşanması çok normal.

14. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    çok kıskanıyorum bundan sonra bostona gelip bikiniyle gezcem
    sırf en çok dikkati ben çekeyim sen çekme diye:evil:

bence bu konunun cevabı insanların alışkın olmaması
    4 yıl dışarda yaşadıktan sonra burda etrafıma baktıkça bütün cılız kollu erkekleri öldürmek istyordum
    bakımsızlığın ve iticiliğin bu kadarı
    kız arkadaşlarımın sevgililerine bakıp içimden NOLAMAZ diyordum:D

peki siz neden kaslı bayanlara iğğrrençç diyorsunuz
    işte size sorunuzun cevabı
    etrafın ne düşündüğü önemli değil diyorsanız devam edin saygım sonsuz

15. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    kaslı bayanlara neden iğrenç diyosunuz demişsin.... hemen söyleyeyim bizim o iğrenç dediğimiz kaslı bayanlar,artık kadınlıktan çıkmış, kullandıkları bazı ilaçlar yüzünden kadınsı özelliklerini yitirmiş bayanlar ki onlara da iğrenç denmez sonuçta bu spora gönül vermiş , hayatını vücut geliştirme sporuyla kazanan dünyada bir sürü bayan vardır. ama erkeğe bakacak olursan doğası gereği,tanrının bir lütfu olarak daha dayanıklı,daha atletik doğmuştur , ve bunu daha da geliştirmek istemiştir. yani şöle düşün ilaç kullanmadan bir bayan bu sporda belirli bir yere kadar ilerler, ama bir erkek ilaç kullanmadan çok daha ileri seviyelere çıkabilir;)

16. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ciara, yukarıdaki "kaslı bayan göze hoş görünmez" düşünce ben de katılıyorum. Fakat burda kaslı diye bahsedilen tarz bayanlar fitnessla uğraşanlar değil de gerçekten body building yapanlar.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/miss-wallpapers-t3708.html

Bu kadar ileri seviyeye götüren bayanlar sen de görüyorsun ki kadınsılıklarını kaybediyorlar. Kullanılan çeşitli anabolizanlar bu tarz etkiler yapıyor. Doğası gereği erkeğin vücudundaki kas yapımına etki eden hormonların seviyesi bayanlardan daha yüksek.

Hani doğa bile belirli bir sınır koymuş bayanlara bu konuda. Zorlamanın bir manası yok diye düşünüyorum.

... ve hani biz burada tartışıyoruz ya "erkeklerin kaslarını bayanlar neden sevmez" diye. Çıkan ortak sonuç, fit olsun, fazla büyük olmasın... Herşeyin ortası yani.
    Aynı şey bayanlar için de geçerli. Bir bayanın fitness yapmasına asla karşı değilim. Ama omuz kasları, tricepsler belli olunca...duh

Şimdi olaylara senin bir erkek gözüyle bakman gerekiyor; ama büyük ihtimalle nasıl düşündüğümüzü anlamayacaksın. O yüzden sadece anlayışla karşılamaya çalış.

Sen bu işe gönül vermiş olabilirsin; fakat bir erkek alışsa da alışmasa da kaslı bir bayanı asla beğenmez.(İstisnalar kaideyi bozmaz.):)

İyi sporlar.

Berkthagar bunu beğendi.
  17. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    konuyu açan arkadaşa dedimki benim şahsi fikrim insanlar alışık olamadığı için tepki göteriyor, bilmediği için, alışık olmadığı için

gerçekten kaslı bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormuyorumki, sormaya gerek yok
    farkındaysanız aynı şeyleri söylüyoruz
    bilmem farkındamısınız

18. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    dedimki etrafın ne düşündüğüne tepkisine önem vermiyorsan istersen hulk gibi olabilirsin
    ben hiçbirzaman ayyy ıyyy demem
    ama sevmemde
    bilmem anlatabiliyormuyum
    yoksa bir e-kitapmı yazayım

19. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    olayı bide şöyle düşünmek gerek.kaç erkek gerçekten kaslı baklavalara sahip,bunun oranı nekadar azsa kızlarında kaslı erkek sevmesi oranı bu civardadır,tabi o üçgen erkeklerin kızlara tavırlarıda büyük etken genelde ben bazı tip arkadaslardan bilyom kendine aşık olup kızlarında vücuduna aşık olcağını sanıyon halbuki o kollara kendin aşıksın kızlar değilki neden kızlar aşık gibi davranıyon amacın nedir ameliyat parasımı sorun:D

20. himes

himes Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    olayı bide şöyle düşünmek gerek.kaç erkek gerçekten kaslı baklavalara sahip,bunun oranı nekadar azsa kızlarında kaslı erkek sevmesi oranı bu civardadır,tabi o üçgen erkeklerin kızlara tavırlarıda büyük etken genelde ben bazı tip arkadaslardan bilyom kendine aşık olup kızlarında vücuduna aşık olcağını sanıyon halbuki o kollara kendin aşıksın kızlar değilki neden kızlar aşık gibi davranıyon amacın nedir ameliyat parasımı sorun:D

Sayfayı Paylaş